Robert Lewandowski
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Czerwca 2020

Lewandowscy świętują od samego rana. Rodzina znów się powiększyła, gratulujemy

Robert Lewandowski kilka tygodni temu po raz drugi został ojcem, po tym gdy jego małżonka Anna urodziła ich córeczkę Laurę. To jednak nie koniec fantastycznych wiadomości i rozrostu rodziny najpopularniejszego piłkarza w Polsce. Jak się dowiedzieliśmy, napastnik Bayernu Monachium ma kolejne powody do świętowania, gdyż właśnie został wujkiem.

Robert Lewandowski po raz kolejny ma powody do świętowania. Rodzina najlepszego polskiego piłkarza po raz kolejny się powiększyła. Tym razem za sprawą siostry “Lewego”, która właśnie urodziła dziecko. Gwiazdor Bayernu Monachium tym samym został wujkiem po raz kolejny.

Polskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjePolskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Oficjalnie potwierdzili, zamykają plaże. Zaskakująca wiadomości z pewnością zmartwi wielu turystów w Hiszpanii


Robert Lewandowski po raz kolejny został wujkiem

Fantastyczne wiadomości dla wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego pojawiły się w czwartkowe popołudnie. Rodzina najlepszego piłkarza reprezentacji Polski oraz jego słynnej małżonki Anny, po raz kolejny się powiększyła. Na świat przyszło dziecko siostry piłkarza Bayernu Monachium. Radosne informacje Milena Lewandowska przekazała za pomocą postu opublikowanego w serwisie Instagram.

Nie widzimy na nim dziecka, ale treść wpisu jest dość oczywista. Na zdjęciu widzimy kwiaty oraz okolicznościowy balonik z napisem “oh baby”, co oczywiście potwierdza, że siostra Roberta Lewandowskiego została mamą. Z tagów dołączonych pod wpisem “Welcome home” możemy natomiast wywnioskować, jaka jest płeć noworodka.

Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęNa jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęCzytaj dalej


Milena Lewandowska urodziła dziecko. “Lewy” został wujkiem

Wygląda na to, że do rodziny Lewandowskich dołączyła kolejna dziewczynka. Hashtag “baby girl” nie pozostawia wątpliwości. Pod postem od razu pojawiły się gratulacje obserwujących profil Mileny Lewandowskiej. Jest to drugie dziecko krewnej słynnego piłkarza. Razem z mężem wychowują już syna. Domyślać się możemy, że Robert Lewandowski, który wraz z małżonką pojawił się ostatnio w Warszawie, osobiście złożył gratulacje swojej siostrze.

Robert Lewandowski

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo wielu Polaków otrzyma w przyszłym roku prezent od ZUS. Będą mogli trochę odetchnąć
  2. Oficjalna deklaracja: USA pomoże Polsce w rozwoju sieci 5G.
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News