Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Marca 2020

Robert Lewandowski gra w piłkę z córką. Klara odziedziczyła talent po tacie (WIDEO)

Robert Lewandowski dochodzi do pełni zdrowia po kontuzji kolana, jakiej nabawił się podczas meczu ligi Mistrzów z Chelsea Londyn. Piłkarz oczywiście pozostaje w swoim monachijskim domu z uwagi na przerwę w rozgrywkach spowodowaną pandemią koronawirusa. Kapitan naszej kadry na pewno się nie nudzi. Za pomocą mediów społecznościowych opublikował wideo z gry w piłkę z córką. 

Robert Lewandowski nie może w najbliższym czasie liczyć na powrót do normalnych treningów z drużyną Bayernu Monachium. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa wygląda coraz gorzej, a eksperci ostrzegają, że szczyt zachorowań dopiero przed nami. Kapitan reprezentacji Polski, jak i wszyscy pozostali piłkarze mistrza Niemiec spędzają czas zagrożenia w swoich domach. Lewandowski się nie nudzi. Postanowił połączyć grę w piłkę z jednoczesną zabawą ze swoją córką Klarą.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
   2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Sławomir Peszko wylądował na bezrobociu. Znamy dalsze plany ulubieńca kibicówSławomir Peszko wylądował na bezrobociu. Znamy dalsze plany ulubieńca kibicówCzytaj dalej


Robert Lewandowski trenuje po kontuzji w swoim domu. Towarzyszy mu córka

Czas zagrożenia epidemicznego nie jest łatwy dla profesjonalnych piłkarzy. Zawodnicy nie mogą normalnie trenować, a co najgorsze grać, co skutkuje spadkiem formy i kondycji fizycznej. Jeśli rozgrywki uda się po kilku tygodniach wznowić, organizmy zawodników na pewno odczują przymusową przerwę i brak regularności w grze. Kluby starają się zapewnić swoim graczom niezbędny sprzęt i specjalne plany treningowe, by ci mogli ćwiczyć w zaciszu swoich domów. Niektórzy z nich oprócz zajęć przygotowanych przez trenerów znajdują też inne sposoby na grę w czasie wolnym. Tak jak Robert Lewandowski, który podzielił się uroczym wideo, na którym widać jak gra w piłkę ze swoją córeczką.

Wstrząsające wyznanie polskiego mistrza Europy. Zawodnik planował samobójstwoWstrząsające wyznanie polskiego mistrza Europy. Zawodnik planował samobójstwoCzytaj dalej

Kapitan naszej kadry trenuje razem z córką. Urocze wideo skradło serca fanów

Krótkie wideo, jakie opublikował najlepszy snajper Bundesligi na swoim profilu w serwisie Facebook, podbija serca internautów. Widać na nim jak Lewandowski wciela się w rolę bramkarza próbującego obronić rzut karny wykonywany przez jego córkę Klarę.

Uczeń przerósł jednak mistrza! Klara spokojnie posyła piłkę obok interweniującego taty. Po chwili oboje razem świętują zdobytą bramkę, wykonując specjalną cieszynkę.

"Mistrzyni karnych. Ciekawe, skąd ona to ma..." - napisał pod postem Robert Lewandowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News