Robert Lewandowski
YouTube BT Sport
Autor Piotr Mika - 26 Września 2020

Robert Lewandowski nie płaci podatków? Niemcy informują, Polak może mieć gigantyczne problemy

Robert Lewandowski w ostatnim czasie wcale nie może cieszyć się pełnią spokoju. Choć Polak na boisku radzi sobie bardzo dobrze, to pojawia się wokół niego coraz więcej kontrowersji związanych z rzekomym niepłaceniem podatków. Jeśli to okaże się prawdą, to kapitan reprezentacji Polski może mieć ogromne problemy.

Robert Lewandowski w ostatnich dniach mógł cieszyć się dobrym startem w Bundeslidze oraz zwycięstwem w Superpucharze Europy. Niestety, teraz o spokój w grze będzie 32-latkowi bardzo trudno, gdyż musi on odpierać zarzuty niemieckich mediów, oskarżających go o unikanie płacenia wysokich podatków.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem
  2. Lepiej uszykuj gotówkę, będą problemy z bankami. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  3. \Polscy kibice w żałobie. Nie żyje były piłkarz kultowej polskiej drużyny, znały go tysiące Polaków
Hat-trick Polaka w spotkaniu ligowym. Popis umiejętności, kibice są zachwyceniHat-trick Polaka w spotkaniu ligowym. Popis umiejętności, kibice są zachwyceniCzytaj dalej

Robert Lewandowski pod ostrzałem "Der Spiegel"

Początkiem problemów "Lewego" był pozew sądowy wniesiony przez byłego menedżera polskiego napastnika, Cezarego Kucharskiego, przeciwko firmie RL Managment. Domaga się on od zawodnika Bayernu odszkodowania w wysokości aż 39 mln złotych. Kucharski uważa że Robert Lewandowski nieprawidłowo rozliczał się z dochodów swojej firmy i miał m.in. korzystać z firmowych pieniędzy do celów prywatnych.

Przedstawiciele polskiego piłkarza szybko zdementowali te oskarżenia, twierdząc że są one całkowicie bezzasadne, a Kucharski chce jedynie wyłudzić pieniądze od rodziny Lewandowskich. Pozes skierowany przez byłego agenta zawodnika Bayernu to jednak nie koniec kłopotów, o czym informuje niemiecki "Der Spiegel".

Porażające informacje z Turcji. Żona zleciła zabójstwo znanego piłkarzaPorażające informacje z Turcji. Żona zleciła zabójstwo znanego piłkarzaCzytaj dalej

Robert Lewandowski unikał ogromnych podatków

Dziennikarze niemieckiej gazety twierdzą, że dotarli do wewnętrznych dokumentów firmy RL Managment należącej do Lewandowskiego. Według nich są one dowodami na to, że Polak antydatował umowę dotyczącą praw reklamowych co pozwoliło mu płacić o wiele niższe podatki.

Chodzi konkretnie o umowę pomiędzy "Lewym" a Cezarym Kucharskim, która została opatrzona datą 1 kwietnia 2008. Na jej mocy Robert Lewandowski za 14 tys. euro miał przekazać Cezaremu Kucharskiemu cały dochód z umów sponsorskich do 2030 roku. Według "Der Spiegel" w rzeczywistości umowa została spisana już w 2014 roku.

Dzięki niej Robert Lewandowski wszystkie pieniądze z umów sponsorskich otrzymywał na konto firmy RL Managment, która jest zarejestrowana w Polsce, dzięki czemu nie musiał płacić podatków w Niemczech, które są dużo wyższe niż te w naszym kraju. Całość miała przynieść napastnikowi Bayernu wielomilionowe zyski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. W "Milionerach" zadano niespodziewane pytanie. Nie do wiary, że padło na wizji
  3. Szalony plan organizatorów mundialu. Cała reprezentacja ma zagrać w europejskiej lidze
  4. Znamy cenę za Kyliana Mbappe. Real Madryt tylko uśmiechnął się pod nosem
  5. Porażające informacje z Turcji. Żona zleciła zabójstwo znanego piłkarza
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News