Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Października 2020

Wyciekły taśmy Cezarego K. Wiemy, jak szantażował Roberta Lewandowskiego. "Na tyle wyceniam twój spokój"

Robert Lewandowski przygotowuje się do wtorkowego starcia z Lokomotiwem Moskwa w drugiej kolejce Ligi Mistrzów, a tymczasem Polska żyje sprawą zatrzymania przez policję jego byłego menedżera Cezarego K. Z każdą godziną na światło dzienne wychodzą nowe fakty w sprawie zatrzymanego. Dziennikarze “Super Expressu” dotarli do nagrań, na których zarejestrowano, jak były agent straszył i szantażował Lewandowskiego.

Robert Lewandowski padł ofiarą przestępstwa z rąk swojego dawnego agenta Cezarego K. Mężczyzna rano został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji w Warszawie. Teraz dowiedzieliśmy się, jak podejrzany miał szantażować piłkarza reprezentacji Polski.

Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został aresztowany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmyWiadomo już, dlaczego Cezary K. został aresztowany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Zacznie się już o 15, potrwa do późnego wieczora. Cała Polska odczuje skutki, jest komunikat
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii


Robert Lewandowski szantażowany przez byłego agenta

We wtorek całą Polską wstrząsnęła wiadomość, że były menadżer Roberta Lewandowskiego został zatrzymany przez policję. Cezary K. został przewieziony do aresztu i czeka na postawienie mu zarzutów przez prokuraturę. Agent piłkarski jest posądzany o szantażowanie i kierowanie gróźb karalnych pod adresem Lewandowskiego.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy do tej pory, wynikało, że Cezary K. miał domagać się od swojego byłego klienta zapłaty 9 milionów euro, czyli aż 39 milionów złotych. Mężczyzna czeka na postawienie mu zarzutów i decyzję prokuratury o zastosowaniu środków zapobiegawczych co do jego osoby.

Z upływem godzin poznajemy kolejne fakty w szokującej sprawie. Nie od dziś wiadomo, że między Robertem Lewandowskim, a Cezarym K. trwa spór, jednak nikt nie spodziewał się, że agent piłkarski może posunąć się do łamania prawa. Kilka tygodni temu Lewandowski złożył pozew sądowy przeciwko dawnemu współpracownikowi.

Stało się tak po słowach Cezarego K., który zarzucił piłkarzowi i jego małżonce nielegalne wydawanie pieniędzy z kont firmy Lewandowskiego. Później w rozmowie z niemieckimi mediami stwierdził także, że napastnik Bayernu Monachium unikał płacenia podatków.

Teraz dziennikarze “Super Expressu” dotarli do materiału dowodowego w postępowaniu przeciwko Cezaremu K. Mają to być taśmy z nagraniami, na których słychać, jak mężczyzna domaga się kolosalnych pieniędzy od Roberta Lewandowskiego i szantażuje go.

Marcin Najman znowu się skompromitował. Pisze o aborcji i... mordowaniu rodzicówMarcin Najman znowu się skompromitował. Pisze o aborcji i... mordowaniu rodzicówCzytaj dalej


Cezary K. groził Robertowi Lewandowskiemu

- To nagrania rozmów Cezarego Kucharskiego i Roberta Lewandowskiego. Pochodzą z 2019 i 2020 roku. Panowie rozmawiają o gigantycznych pieniądzach - donosi informator dziennikarzy “Super Expressu”. Na nagraniach padają konkretne sumy. Cezary K. domaga się fortuny.

Pieniądze, jakich oczekuje Cezary K. od Roberta Lewandowskiego, są znacznie większe, niż te, jakich domagał się kilka tygodni temu w mediach. Mężczyzna żąda aż 90 milionów euro! Grozi Lewandowskiemu, że jeśli nie otrzyma pieniędzy, doniesie o jego rzekomym unikaniu podatków.

- 20 milionów euro. Czuje, że tyle jest wart twój spokój. Za to, że będę krył, że jesteś oszustem podatkowym - miał powiedzieć Cezary K. podczas spotkania w jednej z warszawskich restauracji, jak relacjonuje informator “Super Expressu”. Prawnicy zatrzymanego na razie nie chcą komentować sprawy.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalny producent Muminków odpowiedział Kai Godek, że nie życzy sobie wykorzystywania do gry politycznej. Komentarz chwilę później usunięto
  2. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Trzech mężczyzn pchało VW Golfa na autostradzie. Zachowanie ich kolegi było kuriozalne - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News