Robert Lewandowski dom
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Piotr Bernaciak - 27 Października 2020

Robert Lewandowski pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Tak wygląda dom piłkarza, jak prawdziwy pałac (FOTO)

Robert Lewandowski jakiś czas temu zdecydował się na kupno posiadłości w Polsce. Mieści się ona z dala od miejskiego zgiełku i robi gigantyczne wrażenie na turystach. Trzeba przyznać, że w przypadku napastnika można mówić o wielkich luksusach. Mamy zdjęcia posiadłości napastnika Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski jest obiektem wielkiego zainteresowania ze strony mediów z całego świata. Nie tylko nasze krajowe media są zainteresowane wszystkim tym, co dotyczy piłkarza wybranego niedawno najlepszym w całej Europie.

Dziennikarze dotarli do fotografii przedstawiających, jak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że mowa tu o prawdziwie przepięknej posiadłości. Może ona robić wrażenie na tysiącach osób śledzących poczynania naszego zawodnika.

Pojawia się sporo komentarzy ze strony osób, które dotarły do fotografii domu kapitana reprezentacji Polski. W większości fani wyrażają swój gigantyczny podziw. Prezentujemy zdjęcie domu, jaki Robert Lewandowski kupił lata temu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tata
  2. Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownu
  3. Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został zatrzymany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmy
Z ostatniej chwili. Nie żyje Józef Klimza, media podały najgorsze wiadomości, tysiące Polaków w żałobieZ ostatniej chwili. Nie żyje Józef Klimza, media podały najgorsze wiadomości, tysiące Polaków w żałobieCzytaj dalej

Robert Lewandowski ma przepiękną posiadłość

Robert Lewandowski na swój wielki sukces pracował długie lata. Pracował na sukcesy Lecha Poznań, by powtarzać je (na większą skalę) w Borussii Dortmund, a następnie zdobywać szczyty jako piłkarz Bayernu Monachium. Dziś nasz zawodnik jest najlepszym piłkarzem Europy i może liczyć na gigantyczne zarobki.

Nie dziwi więc, że wobec wysokich zarobków Robert Lewandowski pozwolił sobie na zdobycie przepięknego domu na Mazurach. Piłkarz Bayernu ma posiadłość w miejscowości Stanclewo, w której dość regularnie spędza wolne dni.

Dziennikarze dotarli do zdjęć domu Lewandowskiego. Kibice zaczęli głośno komentować posiadłość polskiego napastnika, zachwycając się bijącym przepychem. Nie wszyscy jednak wiedzieli, że charakterystyczny dom należy właśnie do piłkarza.

Do tej pory regularnie opisywano, że Robert Lewandowski pojawiał się w swojej posiadłości przy okazji wolnych dni, by spędzać w nich ważne przyjęcia i organizować uroczystości rodzinne. Zdarzało mu się między innymi spędzić tam święta Bożego Narodzenia.

Robert Lewandowski pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Tak wygląda dom piłkarza, jak prawdziwy pałac (FOTO)Robert Lewandowski pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Tak wygląda dom piłkarza, jak prawdziwy pałac (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski ma cudowny dom na Mazurach

Kibice zaczęli przekazywać sobie informacje na temat tego, że dom należy właśnie do Roberta Lewandowskiego. Wielu z nich nie mogło uwierzyć, że postanowił on kupić teren właśnie w Stanclewie na Mazurach.

Stanclewo jest niewielką wsią w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Biskupiec. Robert Lewandowski wybudował swoją posiadłość w taki sposób, by mieć bezpośredni dostęp do jeziora Jełmuń.

Zobacz zdjęcia posiadłości napastnika reprezentacji Polski:

Robert Lewandowski dom

(fot. East News)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy komentarz Agaty Dudy ws. Strajku kobiet. Padła niebywała deklaracja
  2. Naukowcy z NASA przecierają oczy ze zdumienia. Odkryli tajemnicze dziury na Arktyce, nigdy nie widzieli podobnych
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Tragiczny wypadek. Kierowca ciężarówki spadł z wiaduktu. Sprawca po prostu odjechał - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News