Robert Lewandowski przedłuży kontrakt
Autor Piotr Bernaciak - 28 Sierpnia 2019

Robert Lewandowski przedłuży kontrakt z Bayernem! Wspaniałe informacje o umowie Polaka

Robert Lewandowski najprawdopodobniej przedłuży niebawem umowę z Bayernem. Kapitan reprezentacji Polski odniósł się do medialnych doniesień. Dostaliśmy wspaniałą wiadomość.

Robert Lewandowski najprawdopodobniej będzie grał w Bayernie Monachium przez kolejne miesiące. Dowiadujemy się, że kapitan reprezentacji Polski jest bliski przedłużenia umowy ze swoim obecnym klubem. Dzięki temu miałby grać w nim do ostatnich lat swojej kariery.

Przedłużenie kontraktu z pewnością jest świetną wiadomością dla kibiców Bayernu. To dlatego, że w ostatnich tygodniach Lewandowski jest w doskonałej formie, zdobywa kolejne bramki i walczy o to, by ponownie zostać królem strzelców Bundesligi.

Zwrot akcji w sprawie Carlitosa? Hiszpański napastnik w kadrze Legii na RangersZwrot akcji w sprawie Carlitosa? Hiszpański napastnik w kadrze Legii na RangersCzytaj dalej

To już żadna tajemnica. Sam Robert Lewandowski przyznał w rozmowie z przedstawicielami mediów, że rozmowy o przedłużeniu kontraktu są już tylko formalnością, a od porozumienia obie strony dzielą jedynie nieznaczne szczegóły. Już jutro powinniśmy zapoznać się z oficjalnym komunikatem klubu.

Obecny kontrakt Lewandowskiego kończy się w 2021 roku, a po przedłużeniu umowa ma zakończyć się dopiero dwa lata później. Dziś przedstawiciele napastnika udali się do Monachium, by rozmawiać z władzami klubu. Niewykluczone, że za kilkanaście godzin usłyszymy doskonałe wiadomości o przedłużeniu kontraktu z polskim napastnikiem.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News