Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 28 Września 2020

Kolejne problemy Lewandowskiego w Bayernie. Musiał reagować trener, sytuacja jest napięta

Robert Lewandowski w ostatnich dniach nie ma wielu powodów do zadowolenia. Zawodnik, który przywykł do wygrywania i gry od pierwszej do ostatniej minuty każdego meczu, w niedzielnym spotkaniu z Hoffenheim usiadł na ławce rezerwowych, a jego zespół doznał sromotnej klęski. Bayern Monachium przegrał aż 4:1, a nerwowa atmosfera towarzyszyła piłkarzom jeszcze podczas poniedziałkowego treningu. Podczas zajęć Robert Lewandowski starł się z jednym z kolegów.

Robert Lewandowski, który rozpoczął mecz Bundesligi z Hoffenheim na ławce rezerwowych, nie był w stanie odmienić gry drużyny i ostatecznie Bayern przegrał aż 1:4. Na poniedziałkowym treningu doszło do nieprzyjemnej sytuacji z udziałem Polaka, który starł się z jednym z kolegów.

Van Damme walczy ze śmiertelną chorobą. Przeszczep i leki nie pomogły, nie zostało mu wiele czasuVan Damme walczy ze śmiertelną chorobą. Przeszczep i leki nie pomogły, nie zostało mu wiele czasuCzytaj dalej

1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"

Robert Lewandowski starł się z jednym z kolegów, nerwowo w obozie Bayernu

W niedzielę odbyło się kolejne ligowe spotkanie Bayernu Monachium. Kibice Roberta Lewandowskiego i niemieckiej drużyny liczyli na zwycięstwo w meczu z TSG Hoffenheim. Tymczasem doszło do wielkiej sensacji, a Bayern musiał uznać wyższość rywali. Pojedynek zakończył się wynikiem 4:1 dla Hoffenheim, a Bayern musiał przełknąć gorycz pierwszej od dawna porażki.

Robert Lewandowski rozpoczął niedzielny mecz na ławce rezerwowych, a w ataku wyszedł Joshua Zirkzee. Widząc kłopoty swoich zawodników, którzy po pierwszej połowie przegrywali 2:1, Hansi Flick wysłał w 57. minucie do boju swojego najlepszego strzelca, jednak nawet on nie był w stanie odmienić losów spotkania. Bayern Monachium przegrał aż 4:1 i nerwowa atmosfera towarzyszyła piłkarzom jeszcze podczas poniedziałkowego treningu kilkanaście godzin później.

Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Czytaj dalej

Spięcie “Lewego” z kolegą, wymowna reakcja Polaka

Jak donosi niemiecki “Bild” w poniedziałek podczas zajęć w ośrodku treningowym Bayernu Monachium doszło do nieprzyjemnej sytuacji z udziałem Roberta Lewandowskiego i Mickaela Cuisance’a. Napastnik reprezentacji Polski podczas gry kontrolnej miał brutalnie sfaulować Francuza. Zawodnik ucierpiał w starciu i długo nie podnosił się z murawy, mimo to trener Hansi Flick nie nakazał przerwania gry.

Cuisance po chwili doszedł do siebie i miał wyraźne pretensje do Lewandowskiego o nieczyste zagranie. Piłkarz zaczął krzyczeć w kierunku polskiego gwiazdora i mocno gestykulować, że jest niezadowolony. Jak zareagował “Lewy”? Najlepszy snajper ostatniego sezonu zupełnie zignorował kolegę i nawet na niego nie spojrzał.

“Bild” relacjonuje, że dopiero po zakończeniu treningu Hansi Flick postanowił interweniować i porozmawiał z Mickaelem Cuisancem. Zdaniem dziennikarzy "po ojcowsku wziął go w ramiona i pocieszył", Lewandowski natomiast całej sytuacji przyglądał się z boku.

Źródło: "Bild"

6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu