Robert Lewandowski TVN
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Piotr Bernaciak - 28 Października 2020

Nieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacji

Robert Lewandowski dość regularnie udziela się w mediach, jest on rozchwytywany jako jeden z najlepszych piłkarzach świata. Niewiele osób jednak wie o jego przygodzie ze stacją TVN. Z pewnością będzie ona stanowić prawdziwą atrakcję dla wielu osób.

Robert Lewandowski stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na całym świecie. Wszystko przez gigantyczne sukcesy, które osiąga wraz z Bayernem Monachium, oraz dzięki dobrej grze w reprezentacji Polski. Dziś Polak jest idolem milionów.

Mało kto wie, że Robert Lewandowski postanowił niedawno zaangażować się w projekt, który dla wielu osób może okazać się zaskoczeniem. Chodzi o bliską współpracę ze stacją TVN, która postawiła właśnie na piłkarza Bayernu Monachium.

Dowiedzieliśmy się bowiem, że zawodnik został niedawno gwiazdą jednego z programów emitowanych przez stację. Ma on docelowo trafiać do milionów widzów z określonej grupy wiekowej, co na pewno da mu jeszcze większą sławę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tata
  2. Lekarze biją na alarm. Charakterystyczny objaw pozwala odróżnić Covid-19 od przeziębienia
  3. Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został zatrzymany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmy
Anna Lewandowska przerwała milczenie. Szczere słowa o Strajku Kobiet, nie spodobają się wielu osobomAnna Lewandowska przerwała milczenie. Szczere słowa o Strajku Kobiet, nie spodobają się wielu osobomCzytaj dalej

Robert Lewandowski został nową gwiazdą TVN

Stacja TVN uchodzi dziś za firmę, która chce stawiać na najgłośniejsze nazwiska w branży. Okazuje się jednak, że mogą zdarzyć się również przypadki wykorzystywania osób niezwiązanych bezpośrednio z aktorstwem.

Władze z pewnością wzięły pod uwagę fakt, że Robert Lewandowski cieszy się gigantyczną sławą. Nic dziwnego, że wykorzystywanie jego wizerunku może przynosić gigantyczne przychody. Na to właśnie liczą przedstawiciele stacji z Wiertniczej.

Jakiś czas temu premierę miał serial animowany "Kosmiczny wykop", w którym ważną postacią jest właśnie Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski stanie się tym samym postacią doskonale znaną również tym najmłodszym widzom, którzy dopiero zaczynają interesować się sportem, ale i showbiznesem.

Do tej pory nie zdarzało się w Polsce, by jakikolwiek sportowiec mógł liczyć na produkcję tego rodzaju. Oczywiście zdarzały się filmy dokumentalne, jednak jak dotąd żaden polski zawodnik nie zostawał bohaterem animacji dla najmłodszych.

Nie może to jednak dziwić, bo Robert Lewandowski cieszy się statusem nieporównywalnym do żadnego polskiego sportowca w historii. Nikt nie odnosił tak wielkich sukcesów, jak właśnie on, dlatego takie akcje promocyjne nie mogą dziwić.

Piotr Żyła zadał ważne pytanie prezydentowi Dudzie. Nad tą sprawą zastanawiają się miliony Polaków (FOTO)Piotr Żyła zadał ważne pytanie prezydentowi Dudzie. Nad tą sprawą zastanawiają się miliony Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski promowany przez TVN

"Kosmiczny wykop" oglądać można nie tylko za pośrednictwem stacji TVN, ale również w serwisie Player.pl. Każdy może więc przekonać się, jak wygląda współpraca Roberta Lewandowskiego z popularną polską telewizją.

Póki co program cieszy się sporą oglądalnością wśród najmłodszej widowni, dla której Robert Lewandowski jest jednym z idoli. Jeżeli trend ten się utrzyma, można spodziewać się kontynuacji tego typu współpracy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezenterka TVP zrezygnowała nagle z pracy i poparła strajk kobiet. Na odchodne napisała kilka słów
  2. Zapadła ważna decyzja dla klientów UPC. Firma zwróci pieniądze obecnym i dawnym klientom, jest jeden warunek
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Tragiczny wypadek. Kierowca ciężarówki spadł z wiaduktu. Sprawca po prostu odjechał - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News