Robert Lewandowski rodzina sport
instagram.com/_rl9
Autor Piotr Bernaciak - 28 Listopada 2020

Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Jest związana ze sportem

Robert Lewandowski pochodzi z rodziny, która ma bardzo sportowe tradycje. Wiele osób wie o przeszłości jego zmarłego ojca oraz obecnej działalności jego matki. Nie wszyscy wiedzą jednak, że w rodzinie Lewego jest jeszcze jedna osoba związana ze sportem.

Robert Lewandowski należy dziś do najlepszych sportowców świata. Polski napastnik spisuje się rewelacyjnie na boiskach w Niemczech, dlatego nie może dziwić, że cieszy się zainteresowaniem mediów, nie tylko tych polskich.

Dziennikarze docierają nie tylko do informacji na temat boiskowych poczynań polskiego piłkarza. Wielu z nich przekazuje również informacje z życia prywatnego kapitana naszej reprezentacji. Jedna ciekawostka wyjątkowo zaskoczyła kibiców.

Wszystko przez kolejny związek jego rodziny ze sportem. Okazało się bowiem, że siostra słynnego snajpera Bayernu Monachium także jest w bliski sposób połączona ze światem boiskowej rywalizacji, jednak w innej dyscyplinie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  2. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
Marta Linkiewicz odkryła swoją intymność w sieci. Pokazała ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz odkryła swoją intymność w sieci. Pokazała ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski pochodzi ze sportowej rodziny

Rodzice Roberta Lewandowskiego byli w bardzo bliski sposób związani ze sportem. Ojciec napastnika, Krzysztof, przed laty był piłkarzem Hutnika Warszawa w III lidze, nie zrobił jednak kariery piłkarskiej w wyższych ligach. Jego mama zajmuje się nauczaniem wychowania fizycznego w rodzinnym Lesznie.

Wydaje się, że w takiej rodzinie Robert Lewandowski był po prostu skazany na to, by żyć z zawodowego uprawiania sportu. Rodzice piłkarza od początku jego wychowania stawiali na jego rozwój fizyczny, co przyniosło skutki.

Okazuje się jednak, że karierę sportową prowadziła również jego siostra. Milena Lewandowska-Miros dziś nie jest już blisko sportu, jednak w przeszłości mogło wydawać się, że również poświęci się swojej ukochanej dyscyplinie, jaką była siatkówka.

Kobieta od najmłodszych lat życia trenowała właśnie siatkówkę, a po latach zaczęła występować w kobiecej drużynie warszawskiej Politechniki. Po latach zdecydowała się jednak zrezygnować z zawodowego sportu.

Jan Bednarek porównał Ekstraklasę do Premier League. Polak nie ma złudzeń i litości dla polskich klubówJan Bednarek porównał Ekstraklasę do Premier League. Polak nie ma złudzeń i litości dla polskich klubówCzytaj dalej

Robert Lewandowski ma siostrę, która również uprawiała sport

Robert Lewandowski nie ukrywa swoich bliskich relacji z siostrą. Kobieta postanowiła, że to właśnie brat będzie ojcem chrzestnym jej syna, Leona. Sam piłkarz często pojawia się z żoną i siostrą podczas różnych uroczystości, gdy mają one miejsce w naszym kraju.

Milena Lewandowska-Miros prowadzi wraz z mężem Radosławem firmę Signor Leone, która zajmuje się szyciem garniturów na miarę. Swoją działalność dość często reklamuje za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Co ciekawe, siostra piłkarza również może cieszyć się wieloma fanami w mediach społecznościowych. Bardzo aktywnie prowadzi swojego Instagrama, na którym informuje o wydarzeniach ze swojego życia.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Przeskanowali mumię, odkryli przerażającą prawdę. Naukowcy nie mogli uwierzyć
  2. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  5. Właśnie ujawniono ostatnie życzenie Diego Maradony. Napisał list, miał jedną prośbę
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo

1

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News