Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska
Autor Bartosz Goluch - 29 Marca 2020

Lewandowscy zwrócili się z pilnym apelem do Polaków. Sprawa jest poważna

Robert Lewandowski wraz z żoną Anną opublikowali ważny apel do polskiego społeczeństwa. Ich odezwa jest związana z epidemią koronawirusa, która od ponad dwóch tygodni pustoszy nasz kraj.

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce obowiązuje zakaz organizacji zgromadzeń oraz nakaz ograniczenia poruszania się do niezbędnego minimum. Robert i Anna Lewanowscy zaapelowali do rodaków, by przestrzegali zaleceń rządu.

Nie żyje legenda ligi hiszpańskiej. Dwukrotny mistrz kraju przegrał walkę z ciężką chorobąNie żyje legenda ligi hiszpańskiej. Dwukrotny mistrz kraju przegrał walkę z ciężką chorobąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  2. Google wytoczyło ciężkie działa. Firma przekaże ogromną sumę na walkę z koronawirusem

Robert Lewandowski z żoną apelują do Polaków

Odezwa pierwszej pary polskiego sportu ukazała się na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej. "Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy... Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas" - piszą Lewandowscy.

Anna i Robert poprosili o przestrzeganie zasad kwarantanny nawet mimo wiosennej aury. "Zwracam się do moich kochanych obserwujących... Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę" - czytamy.

Legenda skoków narciarskich jednak nie zakończy kariery? Radosne doniesienia mediówLegenda skoków narciarskich jednak nie zakończy kariery? Radosne doniesienia mediówCzytaj dalej

Lewandowscy proszą o pomoc najsłabszym

W swoim apelu Lewandowscy wspomnieli również o najbardziej potrzebujących. "Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących, między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW" - podkreślają. Do wpisu dodano zdjęcie Anny i Roberta w maseczkach ochronnych.

Przypomnijmy, że Lewandowscy wsparli polskie szpitale wpłatą miliona euro. Walka z koronawirusem trwa - od początku epidemii w naszym kraju potwierdzono 1862 przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Zmarło 22 pacjentów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialna zabawa Martyny Wojciechowskiej. Internauci wygrali, szczęka opada do samej ziemi
  2. Pożar domu letniskowego, strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. Sprawą zajmie się prokuratura
  3. Wielkie zamieszanie w Jagiellonii. Piłkarze sprzeciwiają się decyzji klubu, chodzi o pieniądze
  4. Piękny gest Wojciecha Szczęsnego. Zrezygnował z fortuny, żeby pomóc. Wielkie brawa
  5. PZPN odtajnił nieznane szczegóły na temat pracy Jerzego Brzęczka. Kibice nie mogą uwierzyć (WIDEO)
  6. Jeden z kluczowych produktów znika ze sklepowych półek. Wiele par w kłopotach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News