Robert Lewandowski
twitter.com/MunchenBrasil
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Maja 2020

Bezbłędny Robert Lewandowski. Polak z przepiękną bramką, wielkie brawa, jesteśmy dumni (WIDEO)

Robert Lewandowski nie przestaje strzelać. Kapitan reprezentacji Polski pokazuje się dzisiaj z wybitnej strony i podobnie jak Krzysztof Piątek, wpisał się na listę strzelców. Polski napastnik zdobył przepiękną bramkę na 3:0 w meczu z Fortuną Duesseldorf. Do pobicia jego własnego rekordu zdobytych bramek brakuje już tylko dwóch trafień.

Robert Lewandowski kontynuuje świetną, strzelecką passę. Od kiedy Bayern wrócił na boiska Bundesligi, Polak strzelał w 2 ligowych kolejkach. Nie inaczej jest dzisiaj. Polak wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie meczu z Fortuną Duesseldorf i udowodnił, że jest w wybitnej formie. Tak dobra gra reprezentanta Polski nie uszła uwadze kibicom, którzy spodziewają się, że napastnik wyrówna legendarny rekord Gerda Mullera.

1. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec
    2. Zdjęcia - Przeleciał ekskluzywnym Mercedesem przez Rondo. Zaparkował na pobliskiej łące
Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski błyszczy w meczu z Fortuną. Przepiękna bramka

Wszyscy kibice spodziewali się dzisiaj, że Bayern Monachium nie pozostawi złudzeń Fortunie Duesseldorf i zdominuje spotkanie. Patrząc na przebieg spotkania, kibice Bawarczyków mogą czuć się ukontentowani. Wielka strzelanina w stolicy landu Bawarii zaczęła się od świetnej akcji Pavarda, który nabił Jorgensena na bramkę samobójczą. Francuski mistrz świata był dzisiaj bardzo aktywny, bo już w 29 minucie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową podwyższył wynik.

Tuż przed przerwą spotkania bramką popisał się nie kto inny, a napastnik reprezentacji Polski. Robert Lewandowski włączył się w atak swojej drużyny i podał piłkę do Thomasa Mullera. Niemiec znalazł się sam na sam z bramkarzem Fortuny, ale wycofał do Polaka, który nie zwykł pudłować w takich sytuacjach.

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowymTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowymCzytaj dalej

Robert Lewandowski nie przestaje czarować. To już 29 bramka w lidze

Do rekordu Gerda Mullera brakuje Lewandowskiemu jeszcze zaledwie 11 trafień. Zważając na to, w jakiej formie jest Polak, osiągnięcie rekordu legendy niemieckiego futbolu wydaje się jak najbardziej możliwe. Z pewnością, Polak ma także zapas, który pozwoli mu sięgnąć po koronę króla strzelców ligi. Timo Werner z RB Lipsk ma aż o 5 trafień mniej.

Wszyscy kibice czekają już na drugą połowę spotkania i mają nadzieję, że Lewandowski wpisze się jeszcze dziś na listę strzelców.

6. Samochód elektryczny nie ma żadnych tajemnic. Eksperci marki Seat tłumaczą działanie aut bez dymu