Robert Lewandowski
Instagram.com/_rl9
Autor Piotr Mika - 30 Sierpnia 2020

Niemcy docenili Roberta Lewandowskiego. Dostał nagrodę, jakiej jeszcze nie miał. Wielki zaszczyt

Robert Lewandowski w minionym sezonie zdobył potrójną koronę w barwach Bayernu Monachium i we wszystkich rozgrywkach zdobywał tytuł króla strzelców. Swoimi występami Polak potwierdził, że znajduje się wśród czołowych zawodników świata, a w tym roku jest po prostu bezkonkurencyjny. Tym razem został w wyjątkowy sposób doceniony przez niemieckich dziennikarzy.

Robert Lewandowski ma za sobą niezwykle udany sezon, w którym razem ze swoją drużyną kroczył od sukcesu do sukcesu. Choć początek nie był tak obiecujący, ostatecznie Bayern Monachium sięgnął po potrójną koronę, a wielki udział w tym miał polski napastnik.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. To nie koniec pogodowego armagedonu. Pojawiły się kolejne ostrzeżenia
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Z ostatniej chwili. Poważne zmiany na liście krajów z zakazem lotów do Polski
Wyjątkowo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje prawdziwa legenda, światowej sławy gwiazdor w żałobieWyjątkowo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje prawdziwa legenda, światowej sławy gwiazdor w żałobieCzytaj dalej

Robert Lewandowski wyróżniony przez Niemców

Każdy wie, kapitan reprezentacji Polski nie od dziś występuje w Bundeslidze i od lat potwierdza, że jest czołowym zawodnikiem tej ligi. Okazuje się, że aż do teraz Robert Lewandowski nie zasłużył sobie na bardzo ważne wyróżnienie ze strony niemieckich dziennikarzy, którzy przyznali mu niezwykle prestiżowy tytuł.

W tym sezonie jednak wydaje się, że nie było innego wyjścia jak uhonorowanie właśnie polskiego napastnika. Jak poinformował niemiecki magazyn sportowy "Kicker", Polak został wybrany Piłkarzem Roku w Niemczech. Wydaje się że to nic wielkiego? A jednak, Robert Lewandowski jest dopiero szóstym obcokrajowcem w historii, który zasłużył na to miano.

Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięćAnna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięćCzytaj dalej

"Lewy" deklasuje rywali

W plebiscycie głosują przedstawiciele Stowarzyszenia Niemieckich Dziennikarzy Sportowych. Robert Lewandowski uzyskał 276 głosów na 525 możliwych. Warto wspomnieć, że wynik ten jest miażdżący dla rywali, ponieważ drugi Thomas Mueller uzyskał ledwie 54 głosy.

To prawdziwe wyróżnienie, bo jak wspomnieliśmy, w organizowanym od 1960 roku plebiscycie z obcokrajowców wygrywali tylko Ailton (2004), Franck Ribery (2008), Grafite (2009), Arjen Robben (2010) oraz Kevin de Bruyne (2015). Teraz do tego elitarnego grona dołączył Robert Lewandowski.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Złe wieści dla seniorów na etacie. Niebawem ty też możesz stracić pracę
   2. Atomowa forteca ZSRR. K-278 Komsomolec miał być nuklearną dumą, ale zatonął
   3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
   4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
   5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
   6. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News