Robert Lewandowski
EAST NEWS
Autor Aleksy Kiełbasa - 17 Lipca 2020

Robert Lewandowski będzie miał swoją restaurację. Rozmach powala

Robert Lewandowski to nie tylko świetny piłkarz, ale również dobry biznesmen. Napastnik dba o przyszłość i m.in. dlatego już niedługo rozpocznie się budowa jego restauracji. Trzeba przyznać, że kwota w wysokości 71 milionów złotych przeznaczona na budowę oraz wszelkie rozwiązania budzą ogromny podziw. Jednak aż 70% środków będzie pochodziło z państwowych funduszy.

W Giżycku ruszy niedługo budowa centrum rekreacyjnego. Powstaną m.in.: molo na jeziorze Niegocin oraz obiekt z możliwością cumowania jachtów i żaglówek. Jednym z inwestorów projektu jest Robert Lewandowski, który będzie miał swoją restaurację.

Prace ruszą lada moment

Burmistrz Giżycka Wojciech Iwaszkiewicz, zdradził niedawno w rozmowie z portalem Wirtualna Polska, że pierwsza łopata pod budowę Wodnego Świata zostanie wbita jeszcze we wrześniu bieżącego roku. W ramach projektu powstanie m.in. restauracja Roberta Lewandowskiego. Inwestycja ma na celu wzmocnienie świadomego korzystanie z zasobów wodnych poprzez dbanie o czystość, obserwację naturalnego środowiska wodnego oraz uczestnictwo w połowach ryb, ich przyrządzaniu, a także konsumpcji. Całość pochłonie około 71 milionów złotych. Jednak aż 70%, czyli około 50 milionów, funduszy na budowę, będzie pochodziło z progrmau "Polska Wschodnia", fifnansowanego przez państwo. Trzeba przyznać, że to potężna kwota i jej wysokość może budzić pewne kontrowersje.

Robert Lewandowski otwiera niezwykłą restaurację

W restauracji Roberta Lewandowskiego, powstałej w ramach projektu „Wodny Świat”, będzie w niej można zamówić posiłek z menu bazującego ma na świeżo złowionych rybach. Ponadto zostanie wydzielona zostanie sekcja „self-cooking”, gdzie turyści będą mogli samodzielnie przygotowywać posiłki pod opieką szefów kuchni oraz udostępniony zostanie moduł „La Petit Chef”, dzięki któremu klienci będą zapoznawać się z przygotowywaniem serwowanych im dań.

Źródła: olsztyn.eska.pl, WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News