Robert Lewandowski komentuje transfer
Autor Piotr Bernaciak - 18 Sierpnia 2019

Robert Lewandowski komentuje nowy transfer Bayernu. Stanowcza opinia reprezentanta Polski

Robert Lewandowski długo domagał się transferu do Bayernu Monachium. Przenosiny nowego zawodnika zostały już niemal potwierdzone. Teraz kapitan naszej reprezentacji ocenił nowego kolegę. Snajper był bardzo stanowczy w swojej wypowiedzi.

Robert Lewandowski postanowił odnieść się do polityki transferowej swojego klubu. Włodarze Bayernu długo nie potrafili przeprowadzić transferu, który znacząco polepszy ofensywną siłę drużyny. Póki co Polak narzekał na to, że musiał często samodzielnie radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach. Teraz jednak szefostwo postanowiło odpowiedzieć na tego typu zarzuty.

Wiele wskazuje na to, że w drużynie pojawi się nowy zawodnik. Gdy powiedział o nim sam dyrektor sportowy, to możemy być niemal pewni, że transfer zostanie potwierdzony w ciągu kilkudziesięciu godzin. Właśnie w tym czasie do drużyny dołączyć ma Philippe Coutinho, który zostanie wypożyczony z Barcelony. Wszystko skomentował już sam Robert Lewandowski.

Barcelona ma poważny problem. Kontuzja kolejnego gwiazdora po pierwszym meczuBarcelona ma poważny problem. Kontuzja kolejnego gwiazdora po pierwszym meczuCzytaj dalej

- Myślę, że Coutinho jest typem gracza, który bez problemów może osiedlić się w nowym miejscu. Nie sądzę, by potrzebował wiele czasu, by dostosować się do naszego systemu i pomysłów taktycznych - stwierdził Robert Lewandowski, komentując transfer Philippe Coutinho.

- 2 września, gdy zamknie się okno transferowe, będę mógł powiedzieć, czy jestem zadowolony. Jestem jednak pewny, że te transfery na pewno nam pomogą i nasza kadra będzie optymalna. Czasami dwóch-trzech zawodników robi dużą różnicę w kontekście całego sezonu, a meczów mamy naprawdę dużo - dodał polski napastnik na temat polityki transferowej swojego klubu.

Bayern rozpoczął sezon od remisu z Herthą. Reprezentant Polski strzelił dwa gole.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News