Robert Lewandowski krytykuje Bayern
Autor Piotr Bernaciak - 18 Lipca 2019

Robert Lewandowski publicznie krytykuje Bayern Monachium. Padły mocne słowa

Robert Lewandowski nie jest zadowolony z obecnej kadry i polityki, którą przyjął Bayern Monachium. Kapitan reprezentacji Polski otwarcie skrytykował swojego pracodawcę. Zależy mu na wynikach drużyny i obawia się, że bez dużych zmian nie uda się osiągnąć sukcesów.

Robert Lewandowski zdecydowanie nie jest zadowolony z polityki jaką w ostatnich latach uprawia Bayern Monachium. Kapitan reprezentacji Polski jest przekonany, że nie jest to strategia, która doprowadzi do sukcesu, co ma potwierdzać brak europejskich triumfów Bawarczyków w ostatnich latach. Przypominamy, że w zeszłym sezonie Bayern Monachium pożegnał się z Ligą Mistrzów już w 1/8 finału.

Polski napastnik nie jest również usatysfakcjonowany stanem obecnej kadry, która według niego zdecydowanie potrzebuje wzmocnień. Lewandowski jest na tyle zirytowany sytuacją, że postanowił publicznie skrytykować Bayern Monachium na konferencji prasowej przed towarzyskim meczem z Arsenalem Londyn.

- Wszyscy wiedzą, że to nie jest optymalna sytuacja, gdy mamy tak niewielką liczbę piłkarzy w pierwszej drużynie, jak teraz. Potrzebujemy więcej piłkarzy do rywalizacji na treningach. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach coś się wydarzy - mówił Robert Lewandowski.

- Potrzebujemy nowych zawodników. Trudno walczyć o tytuły bez wzmocnień. Bayern nie zrobił wielkiego transferu od dwóch lat - dodał kapitan reprezentacji Polski krytykując opierzałość Bayernu Monachium.

Przypominamy, że w tym okienku transferowym Bayern Monachium pobił swój historyczny rekord kupując z Atletico Madryt Lucasa Hernandeza za 80 milionów euro. Do drużyny Bawarczyków dołączył również Benjamin Pavard z VfB Stuttgart.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News