Robert Lewandowski: siostra Milena Lewandowska
Instagram - Milena Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 12 Kwietnia 2020

Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)

Robert Lewandowski: siostra naszego napastnika unika blasku fleszy, w związku z czym mało kto wie, jak wygląda. Trzeba przyznać, że to prawdziwa piękność. Przedstawiamy zdjęcia Mileny Lewandowskiej.

Robert Lewandowski: siostra napastnika reprezentacji Polski nie jest osobą powszechnie znaną. Nie pojawia się na czerwonym dywanie i nie dołączyła do świata celebrytów, a na ważnych wydarzeniach dotyczących swojego brata pojawia się dość rzadko. Mimo wszystko sam gwiazdor Bayernu postanowił pochwalić się fotografią z siostrą, czym zaskoczył fanów.

Zdjęcie przedstawiające Roberta i Milenę Lewandowskich pojawiło się na Instagramie kilka miesięcy temu przy okazji Balu Mistrzów Sportu. Piłkarz znany z występów w Bundeslidze i w Lidze Mistrzów oznaczył na Instagramie swoją siostrę, dzięki czemu fani w końcu odnaleźli jej profil.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kim jest żona Marcina Najmana? "El Testosteron" pokazał swoją partnerkę (FOTO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Dramat legendy polskiej piłki nożnej. Nie zobaczy rodziny na święta, sytuacja jest krytycznaDramat legendy polskiej piłki nożnej. Nie zobaczy rodziny na święta, sytuacja jest krytycznaCzytaj dalej

Robert Lewandowski: siostra kapitana to prawdziwa piękność

Robert Lewandowski: siostra kapitana reprezentacji Polski zdecydowanie unikała rozgłosu. Zdecydowanie nie zamierza ona czerpać z popularności brata i rzadko pojawia się u jego boku w miejscach publicznych. W lutym zdecydowała się jednak towarzyszyć mu na Balu Mistrzów Sportu, który jest jedną z najbardziej znanych imprez skupiających polskich sportowców.

Fani w końcu mogli zobaczyć siostrę Roberta Lewandowskiego. Kobieta także była związana ze sportem jako była siatkarka AZS Politechniki Warszawskiej. Ważniejsza od siatkówki była jednak dla niej rodzina, dla której porzuciła marzenia o karierze sportowej. Związała się z Radkiem Mirosem, twórcą marki odzieżowej Signor Leone. Ma z nim małego synka - Leona.

Córka znanego boksera pokłóciła się z kobietą. Potem zrobiła coś strasznego, grozi jej dożywocieCórka znanego boksera pokłóciła się z kobietą. Potem zrobiła coś strasznego, grozi jej dożywocieCzytaj dalej

Robert Lewandowski: siostra jest oszałamiająco piękna

Wiele osób twierdzi, że siostra Roberta Lewandowskiego mogłaby pojawiać się na salonach częściej i miałaby szansę na odnalezienie się w świecie gwiazd, jednak uznała ona, że nie potrzebuje splendoru i nie chce być celebrytką.

ZOBACZ ZDJĘCIA MILENY LEWANDOWSKIEJ:

Robert Lewandowski: siostra

Robert Lewandowski: siostra

Robert Lewandowski: siostra

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Rewolucja w piłce nożnej. FIFA zmienia zasady ws. rzutów karnych i VAR
  4. Anna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustach
  5. Nagły zwrot ws. kontraktu Jerzego Brzęczka. PZPN nie ufa selekcjonerowi
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News