Robert Lewandowski: siostra
Instagram/Milena Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 21 Września 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma za sobą karierę sportową

Robert Lewandowski: siostra kapitana reprezentacji Polski, podobnie jak jej brat, jest mocno związana ze sportem. Nie ma się czemu dziwić, rodzice Roberta i Mileny Lewandowskich sami byli zawodowo związani ze sportem. Kariera siostry napastnika Bayernu Monachium może nie jest imponująca, ale Milena Lewandowska-Miros również może się pochwalić ciekawą historią.

Robert Lewandowski: siostra napastnika reprezentacji Polski, nie jest obecna w mediach tak mocno, jak jej młodszy brat. Milena Lewandowska-Miros jest jedną z najważniejszych postaci w życiu piłkarza Bayernu. Robert Lewandowski nigdy nie ukrywał, że jest człowiekiem rodzinnym i łączą go bliskie relacje z jego 3 lata starszą siostrą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów Polski
  2. Blisko 140 tys. Polaków ruszyło po dodatkowe wsparcie. Można dostać nawet 31,8 tys. zł
  3. Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc
To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów PolskiTo już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów PolskiCzytaj dalej

Robert Lewandowski: siostra piłkarza Bayernu też zawodowo uprawiała sport

Okazuje się, że siostra kapitana reprezentacji Polski, podobnie jak jej brat przez lata była związana ze sportem. Miłość do aktywności fizycznej u Roberta i Mileny Lewandowskich zaszczepili rodzice. Ich tata, który zmarł w 2015 roku, uprawiał judo i grał w Hutniku Warszawa. Natomiast mama była siatkarką w AZS-ie Warszawa.

Robert Lewandowski poszedł w ślady swojego ojca i zajął się piłką nożną i obecnie jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Z kolei jego siostra próbowała swoich sił, podobnie jak mama w siatkówce. Była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej, ale ostatecznie nie zrobiła wielkiej kariery.

Milena Lewadnowska-Miros w ostatnim czasie coraz śmielej wkracza do świata show-biznesu. Siostra kapitana reprezentacji Polski postanowiła mocniej rozbudować swoje media społecznościowe i obecnie ma niemal 30 tysięcy obserwujących. Na wielu jej fotografiach możemy zobaczyć napastnika Bayernu Monachium

Ronaldinho może trafić do Ekstraklasy. Szalony plan brazylijskiego menadżeraRonaldinho może trafić do Ekstraklasy. Szalony plan brazylijskiego menadżeraCzytaj dalej

Bliskie relacje Lewandowskiego z siostrą

Rodzeństwo nie ukrywa, że jest ze sobą bardzo blisko. W jednym z wywiadów Milena Lewandowska-Miros przyznała, że jest kibicem swojego brata od chwili jego narodzin. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie jej Robert Lewandowski zadedykował bramkę, którą strzelił Grecji w meczu otwarcia Euro 2012.

O bliskiej relacji rodzeństwa mówi, także fakt, że Robert jest ojcem chrzestnym syna Mileny Lewandowskiej-Miros, Leona. Z kolei ona jest matką chrzestną najstarszej córki kapitana reprezentacji Polski, Klary. Siostra Roberta Lewandowskiego była także częstym gościem na obozach treningowych organizowanych przez żonę piłkarza, Annę.

Niedawno oboje z rodzeństwa po raz drugi zostali rodzicami. W maju na świat przyszła córka Roberta Lewandowskiego, Laura, a w lipcu Milena Lewandowska-Miros urodziła córkę, której imienia nie podano.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi? Promieniowanie nawet 1000-krotnie większe niż w Czarnobylu
  3. Luis Suarez odchodzi z Barcelony. W końcu znalazł nowy klub, jego nazwa to wielkie zaskoczenie
  4. Byłe gwiazdy Legii Warszawa zniszczyły Vukovicia w mediach społecznościowych. Kibice są wściekli
  5. Robert Lewandowski nagle opuścił trening Bayernu Monachium. Znamy powód jego nieobecności
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News