Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Sierpnia 2020

Robert Lewandowski bohaterem Bayernu. Co za uderzenie, prawdziwa klasa (WIDEO)

Robert Lewandowski fantastycznie rozpoczął ponowną grę w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Polski napastnik zaczął rewanżowy mecz z Chelsea w ⅛ finału w wyjściowym składzie i od pierwszych minut szukał okazji na zdobycie gola. Sztuka ta udała mu się bardzo szybko. Już po kilku minutach gry napastnik reprezentacji Polski zdobył bramkę, która potwierdza, że jest w niesamowitej formie.

Robert Lewandowski jest nie do zatrzymania. Napastnik Bayernu Monachium potrzebował tylko kilku minut w sobotnim starciu Ligi Mistrzów z Chelsea, by wpisać się na listę strzelców. Polak trafił pewnie do bramki “The Blues” i powiększył swój imponujący dorobek strzelecki w tym sezonie.

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Po kłótniach z Piotrem rozebrała się przed tysiącami Polaków i prowokuje nad basenem (FOTO)Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Po kłótniach z Piotrem rozebrała się przed tysiącami Polaków i prowokuje nad basenem (FOTO)Czytaj dalej

1. Justyna Żyła gra na nerwach Piotrowi Żyle? Została przyłapana z mężczyzną, teraz odpowiedziała na pytanie, czy jest w związku
  2. Wypadek samolotu na lotnisku w dużym polskim mieście. Są poszkodowani. Trwa akcja

Robert Lewandowski zdobył kolejną bramkę w Lidze Mistrzów!

W sobotę do rywalizacji w Lidze Mistrzów wrócił Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie. Przeciwnikiem Bawarczyków jest drużyna Chelsea. W pierwszym spotkaniu tych zespołów jeszcze w marcu przed wybuchem pandemii koronawirusa Bayern wygrał zdecydowanie na terenie ‘The Blues” 3:0. Bohaterem meczu został wówczas Robert Lewandowski.

Polak zanotował dwie asysty przy bramkach Serge’a Gnabry’ego i sam zdobył jednego gola. Zespół Polaka zapewnił sobie wysoką zaliczkę przed rewanżem i mógł już praktycznie myśleć o kolejnej fazie rozgrywek. W sobotę na Allianz Arena o godzinie 21:00 rozpoczęło się drugie spotkanie tych drużyn, a zdecydowanym faworytem ponownie jest Bayern.

Tragiczna wiadomość złamała nam serce. Wielka gwiazda zginęła w wypadku samochodowym, osierociła dwójkę małych dzieciTragiczna wiadomość złamała nam serce. Wielka gwiazda zginęła w wypadku samochodowym, osierociła dwójkę małych dzieciCzytaj dalej

“Lewy” pewnie wykorzystał rzut karny

Za ekipą z Monachium przemawiają nie tylko zaliczka z pierwszego starcia i atut własnego boiska, ale także jakość czysto piłkarska. W tym sezonie Bayern wygrał już mistrzostwo i Puchar Niemiec, a w jego barwach gra najlepszy obecnie piłkarz Europy, Robert Lewandowski. Polak potwierdził swoją jakość już kilka minut po pierwszym gwizdku.

Zaledwie 10. minut po rozpoczęciu gry Lewandowski wyszedł doskonale na czystą pozycję strzelecką. Polak znalazł się sam na sam z bramkarzem Chelsea Willym Caballero. Argentyńczyk próbował interweniować, ale sfaulował “Lewego”. Sędzia podyktował rzut karny. “Jedenastkę: pewnie wykorzystał sam Lewandowski i kolejny raz pokazał, że jest najlepszym snajperem w Europie.

6. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki