Roma kupiła gwiazdora
AS Roma
Autor Piotr Bernaciak - 3 Września 2019

Roma zdążyła z hitem transferowym. Gwiazdor oficjalnie przenosi się do Rzymu

Roma oficjalnie potwierdziła transfer, który był bardzo długo wyczekiwany przez kibiców. Ostatecznie udało się go dokonać w ostatniej chwili. Do Rzymu trafił gwiazdor linii pomocy.

Roma oficjalnie potwierdziła, że tego lata do klubu zdążą trafić jeszcze dwaj zawodnicy. Swojej niecierpliwości nie kryli kibice, którzy byli na tyle głodni nowych wzmocnień, że zdecydowali się pojawić na lotnisku, by przywitać nowych piłkarzy w stolicy Włoch. Obaj byli bardzo zaskoczeni, że spotkali się z tak gorącym przyjęciem ze strony sympatyków pomimo późnej pory.

Do Rzymu trafił Nikola Kalinić, który z pewnością stanowić będzie bardzo poważne wzmocnienie linii ataku. Okazuje się jednak, że nie jest to najważniejszy transfer klubu przeprowadzany tego dnia. Włodarze przygotowali dla kibiców prawdziwą bombę transferową, o której postanowili poinformować dopiero wieczorem. Wiadomość uradowała sympatyków Romy.

Alexis Sanchez krytykuje Manchester United. Alexis Sanchez krytykuje Manchester United. "Zadawajcie pytania trenerowi, nie mi"Czytaj dalej

Dowiedzieliśmy się, że kontrakt z klubem podpisał Henrikh Mkhitaryan, dotychczas występujący w barwach Arsenalu w Premier League. Pomocnik nie miał ostatnio szczęścia do dobrych występów i sam nie ukrywał, że przydałaby mu się zmiana otoczenia. Z tej okazji postanowiła skorzystać właśnie Roma, która szybko złożyła ofertę Arsenalowi i wszystko udało się sfinalizować przed zakończeniem okna transferowego.

Ormianin trafił do Rzymu na zasadzie rocznego wypożyczenia, w trakcie którego będzie miał okazję przypomnieć kibicom z całego świata o swoich niewątpliwie fantastycznych umiejętnościach. Na pewno pomoże to również Arsenalowi, który nie będzie musiał liczyć się z płaceniem ogromnego kontraktu gwiazdorowi, oddając go za granicę przynajmniej na rok.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News