Ronaldinho
Facebook Ronaldinho
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Marca 2020

Ronaldinho opuści areszt? Jego prawnicy oferują ogromną sumę za uwolnienie piłkarza

Ronaldinho od ponad tygodnia znajduje się w paragwajskim areszcie. Legendarny Brazylijczyk posługiwał się fałszywym paszportem, co w Paragwaju karane jest więzieniem. Grozi mu nawet do sześciu miesięcy odsiadki. Prawnicy słynnego piłkarza robią wszystko by wyciągnąć swojego klienta na wolność. Właśnie złożyli paragwajskiemu sądowi nową propozycje ugody.

Ronaldinho to bezsprzecznie jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Magik, dzięki któremu przeżywająca na początku wieku, sportowy i ekonomiczny kryzys Barcelona, wróciła na szczyt. Gdyby nie fantastyczne występy Brazylijczyka zapewne nie oglądalibyśmy aktualnie Barcy bijącej się o najcenniejsze laury europejskiego futbolu. Ronaldinho był “Bogiem” piłki nożnej, zawodnikiem, jakiego już nie będziemy nigdy oglądać. Ci, którzy pamiętają jego niesamowite występy, tym bardziej rozczarowani są tym, kim stał się po zakończeniu kariery.

Nowe informacje ws. zdrowia Bereszyńskiego i Szczęsnego. Lekarz przekazał pilne wieściNowe informacje ws. zdrowia Bereszyńskiego i Szczęsnego. Lekarz przekazał pilne wieściCzytaj dalej

Ronaldinho po zakończeniu kariery zasłyną z życia pelnego kontrowersji

Charakterystyczny uśmiech wirtuoza z Brazylii zna chyba każdy kibic na świecie. Mecze z udziałem Barcelony czy reprezentacji Brazylii, w barwach których grał Ronaldinho, były wydarzeniami, na które czekał świat. Przez kilka sezonów, gdy był w życiowej formie, na świecie nie było lepszego piłkarza. Ronaldinho jest czymś w rodzaju legendy, którą będzie opowiadać się z pokolenia na pokolenie, młodym chłopcom, którym niedane było na własne oczy oglądać magii, jaką sprowadzał na piłkarskie boisko.

Będą mogli oni niestety usłyszeć i śledzić szereg kontrowersyjnych zachowań upadłego idola. Po zawieszeniu butów na kołku “Ronnie” daje o sobie usłyszeć, z delikatnie mówiąc dziwacznych zachowań. Wątpliwe inwestycje, problemy podatków, poślubienie dwóch kobiet na raz a w ostatnim czasie pobyt za kratkami. Ronaldinho od ponad tygodnia przebywa w paragwajskim areszcie, z którego na razie bezskutecznie próbują go uwolnić jego adwokaci.

Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobąEpidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobąCzytaj dalej

Adwokaci przygotowali bajońską sumę za wolność Ronaldinho

Od kilku dni prawnicy brazylijskiej legendy próbują przekonać sąd, by ten zwolnił ich klienta z aresztu. Sąd nie chce się na to zgodzić z obawy, że Ronaldinho opuści Paragwaj, a Brazylia nie zechce później dokonać ekstradycji swojego obywatela. Na byłym piłkarzu ciążą poważne zarzuty, fałszerstwa i posługiwania się podrobionymi dokumentami. Za tego typu czyn grozi do sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach prawnicy gwiazdora złożyli śledczym propozycję wpłaty 800 tysięcy dolarów kaucji za zamianę zatrzymania na areszt domowy. Teraz ich oferta wzrosła do 1,5 miliona dolarów. Jeśli sąd przystanie na propozycję, Ronaldinho zostanie przeniesiony do prywatnego mieszkania, gdzie będzie pod nadzorem funkcjonariuszy. Za kratkami mistrz świata z 2002 roku znalazł dla siebie zajęcie, gdyż jak donoszą media, wygrał zorganizowany tam turniej piłkarski. Jego drużyna jako nagrodę otrzymała... 16-kilogramowego wieprza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Takiego Zakopanego jeszcze nikt nie widział. Miasto-widmo, niewiarygodne [ZDJĘCIA]
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. "Następca Lewandowskiego" nie dla Bayernu. Znalazł się o wiele poważniejszy nabywca
  4. Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycja
  5. FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestuje
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News