Ronaldinho
youtube.com/fcbarcelona
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Marca 2020

Gorzkie urodziny Ronaldinho. 40-stkę przywitał w więzieniu

Ronaldinho spędził czterdzieste urodziny w miejscu, w którym żaden człowiek by nie chciał. Była legenda reprezentacji Brazylii i piłkarz, który zapisał się na zawsze w historii FC Barcelony tkwi w więzieniu za podrobienie paragwajskiego paszportu. Wszystko wygląda na to, że spędzi on jeszcze bardzo dużo czasu w odosobnieniu.

Ronaldinho nie może zapisać ostatnich miesięcy, jako udanych. Na jaw wyszło, że mistrz świata z 2002 roku jest bankrutem i zalega brazylijskiemu fiskusowi wiele milionów euro. Jakby tego było mało, piłkarzowi odebrano paszport i zabroniono wyjazdu po za teren Brazylii. Skrzydłowy oczywiście nie posłuchał nakazu i wraz ze swoim bratem próbował przedostać się do Paragwaju na podrobionych dokumentach. Przez swoje zachowanie były ulubieniec kibiców nie wyjdzie z więzienia jeszcze przez długi czas.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwościPele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Ronaldinho nie będzie miło wspominał 40 urodzin. Piłkarz tkwi w paragwajskim więzieniu

Po tym, jak Ronaldinho został schwytany przez Paragwajczyków jego losy potoczyły się całkowicie naprzekór jemu. Mimo że piłkarz początkowo osiągnął porozumienie z władzami, to wypuszczeniu go sprzecił się paragwajski sąd, który zarządał aresztowania mistrza świata. Adwokat gracza próbował przekonywać organy ściagnia, że jego klient może dostsować się do ugody, albo aresztu domowego. Jednak nikt nie jest w stanie pomóc, a sam wymiar sprawiedliwości Paragwaju chce, aby piłkarz odpowiedział za swoje przęstępstwo.

Przesłuchanie samego Ronaldinho się jeszcze nie odbyło i nie wiadomo, czy piłkarz poniesie dodatkowe kary z powodu swojego występku. Mówi się, że władze chcą wyciągnąć od niego informację na temat tego, kto pomógł mu w wyrobieniu dokumentów i przedostania się za granicę, mimo że zawodnik miał kategoryczny zakaz wjazdu.

Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)Czytaj dalej

Ronaldinho jest uwielbiany w więzieniu

Nie da się ukryć, że piłkarz z miejsca stał się ulubieńcem więźniów. Aresztanci uwielbiają grać z piłkarzem w piłkę, a ostatni mecz w zakładzie karnym skończył się wielkim zwycięstwem drużyny, której przewodził legendarny Brazylijczyk.

W trakcie zakładów w więzieniu, piłkarz pokazał, że nadal pamięta jak gra się w piłkę. Zdobył najwięcej bramek i dzięki jego postawie, koledzy z drużyny mogli cieszyć się mięsem świni, które było ufundowane przez zakład karny jako nagroda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Potentant Bundesligi wraca do treningów mimo epidemii. Pierwszy taki przypadek w Niemczech
  4. Wielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawo
  5. Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwości
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News