Ronaldinho
youtube.com/parissaintgermain
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Marca 2020

Ronaldinho dba o formę w więzieniu. Na jaw wyciekły niepublikowane nigdzie nagrania (WIDEO)

Ronaldinho ma za sobą naprawdę ciężkie tygodnie. Po tym, jak piłkarz został przyłapany na posługiwaniu się fałszywym, paragwajskim paszportem został skierowany do więzienia. Były zawodnik FC Barcelony w nawet tak złych dla siebie chwilach próbuje zachować swój legendarny optymizm. Na jaw wyciekły niepublikowane nagrania tego, co robi mistrz świata z 2002 roku za kratkami.

Ronaldinho jest postacią, która może dzisiaj budzić wyłącznie litość. Zawodnik, który lata temu był jednym z najlepszych piłkarzy kontynentu, a jego gra napędzała FC Barcelona i reprezentacja Brazylii ma poważne problemy. Nie dość, że Brazylijczyk jest bankrutem i wisi ojczystemu fiskusowi dług w postaci milionów euro, to jeszcze przebywa w więzieniu za podrobienie paragwajskich dokumentów. Zawodnik próbuje jednak zachować optymizm, co możemy zobaczyć na nagraniach z więzienia. Okazuje się, że piłkarz nadal czaruje techniką, ale także zainteresował się zupełnie nową dyscypliną sportu.

DZISIAJ GRZEJE:

      1. Lewandowscy zwrócili się z pilnym apelem do Polaków. Sprawa jest poważna
      2. Zakażony piłkarz opowiedział o przebiegu choroby. Porażające wyznanie, aż ciężko uwierzyć

Legendarny polski klub na skraju upadku. Prezes apeluje o wsparcie, sytuacja jest opłakanaLegendarny polski klub na skraju upadku. Prezes apeluje o wsparcie, sytuacja jest opłakanaCzytaj dalej

Ronaldinho siedzi w więzieniu. Dba o formę

Były piłkarz FC Barcelony jest bez wątpienia najzdolniejszym piłkarzem, który siedzi obecnie w paragwajskich więzieniach. Nie tak dawno temu piłkarz wziął udział w więziennym turnieju piłki nożnej, w którym jego drużyna bezapelacyjnie zwyciężyła, a sam Ronnie został królem strzelców. Zamiast nagrody pieniężnej, koledzy Ronaldinho z celi mogli liczyć na pieczoną świnię, która była nagrodą w zawodach.

Mimo że popularny przed laty "Ronnie" ma już 40 lat, to nadal nie zapomniał jak dobrze radzić sobie z piłką u nogi. Zawodnik bryluje w siatkonodze i jest oklaskiwany przez współwięźniów. Jakby tego było mało, piłkarz przyjmuje znakomitych gości. Ostatnio na widzeniu u Ronaldinho był Nelson Cuevas. Były reprezentant Paragwaju przyznaje, że Brazylijczyk próbuje znaleźć chociaż trochę optymizmu w tej sytuacji, ale sam czuje się bardzo źle w więzieniu.

Zakażony piłkarz opowiedział o przebiegu choroby. Porażające wyznanie, aż ciężko uwierzyćZakażony piłkarz opowiedział o przebiegu choroby. Porażające wyznanie, aż ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Ronaldinho pokochał nową dyscyplinę

Okazuje się, że w trakcie pobytu w więzieniu Ronaldinho odkrył w sobie nowy talent. Zawodnik ostatnio bardzo często widziany jest na meczach siatkówki, gdzie wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Możliwe, że gdyby piłkarz nie postawił na piłkę nożną, to byłby wziętym siatkarzem, a jego życie potoczyłoby się zupełnie inaczej.

ZOBACZ TAKŻE:

        1. Media: fala powtórnych zakażeń w Chinach. W Wuhan ozdrowionym pacjentom miały wyjść pozytywne wyniki testów
        2. Droga krzyżowa w czasie pandemii, na ulicy kilkadziesiąt osób. Mieszkańcy oburzeni
        3. Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się teraz
        4. FC Barcelona dostanie nowego trenera? To legenda klubu, już planuje transfery
        5. Gwiazdor reprezentacji Polski może zagrać w kraju. Wspaniałe wiadomości, "Miałem oferty"
        6. Poszli na imprezę rodzinną i dostali mandaty. Wszystko w restauracji w centrum miasta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News