Wikipedia - Stadion Gdańsk
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 14 Czerwca 2020

Już od piątku rząd luzuje kolejne obostrzenia. Ważna wiadomość dla wszystkich polskich fanów sportu

Rząd postanowił podjąć decyzję o luzowaniu kolejnych obostrzeń, co nastąpić ma w najbliższym czasie. Dowiadujemy się, że Polacy będą mogli skorzystać z nowych możliwości już w najbliższy piątek. Informacja jest wyjątkowo ciekawa dla polskich kibiców, którzy regularnie udają się na mecze polskich drużyn piłkarskich.

Rząd podjął kilka tygodni temu decyzję dotyczącą powrotu kibiców na trybuny polskich stadionów. Wywołała ona mnóstwo kontrowersji, bowiem nie wszyscy są zgodni co do tego, czy fani powinni znów zająć swoje miejsca i wspierać swoich ulubieńców z poziomu stadionu, jednak najbardziej znani przedstawiciele PZPN w porozumieniu z członkami rządu stwierdzili, że jest to konieczne.

Da się znaleźć wiele argumentów na potwierdzenie tej tezy, jednak warto przypomnieć zasady, zgodnie z którymi kibice mogą wrócić na stadiony w Polsce. Rząd i Polski Związek Piłki Nożnej podały szczegóły decyzji podjętej kilka tygodni temu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne doniesienia w sprawie Michaela Schumachera. Nie przejdzie ważnej operacji, słowa lekarza wywołują łzy
  2. Doczekaliśmy się, jest przełomowa decyzja PKP. Ogromna zmiana już wkrótce
Dramatyczne wyznanie Otylii Jędrzejczak. Straciła dziecko, nie mogła liczyć na partneraDramatyczne wyznanie Otylii Jędrzejczak. Straciła dziecko, nie mogła liczyć na partneraCzytaj dalej

Rząd podjął ostateczną decyzję

Rząd w porozumieniu z PZPN poinformował, że od następnego piątku, czyli 19 czerwca, zostaną otwarte polskie stadiony. Już niebawem kibice będą mogli wspierać swoje zespoły, jednak warto wiedzieć, że decyzja ta została podjęta pod kilkoma warunkami. Przytaczamy je, by kibice mogli dowiedzieć się, co czeka ich już w najbliższej przyszłości podczas meczów Ekstraklasy.

Oficjalnie zapełnione może zostać 25% oficjalnej pojemności każdego ze stadionów. Oznacza to, że na niektórych obiektach pojawi się jedynie kilka tysięcy osób, lecz już na przykład w Poznaniu, Gdańsku czy Wrocławiu na trybunach może pojawić się prawie 10000 osób. Wiele osób dziwi się, że podjęto taką decyzję. Co więcej, rząd potwierdził, że każda decyzja o organizacji imprezy masowej będzie zależała od wojewody.

Justyna Żyła zadziwiła wszystkich. Została przyłapana z przystojnym mężczyzną. Piotr umrze z zazdrościJustyna Żyła zadziwiła wszystkich. Została przyłapana z przystojnym mężczyzną. Piotr umrze z zazdrościCzytaj dalej

Rząd przekazał najświeższe informacje

Oznacza to, że pierwsza kolejka rundy mistrzowskiej w Ekstraklasie może odbyć się już z udziałem kibiców, a na niektórych stadionów ich obecność będzie naprawdę widoczna. Z pewnością stanowić to będzie niemałe wsparcie dla wszystkich piłkarzy na boisku, którzy także nie ukrywają, że lepiej im się gra, gdy mają okazję słyszeć prawdziwy doping, a nie tylko własne okrzyki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny mieszkań w Polsce mile zaskoczyły Polaków. W samej Warszawie zaoszczędzili 3,5 tys. zł
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Pierwszy hit transferowy tego lata. Media: Timo Werner opuszcza Bundesligę. Wiemy, gdzie zagra
  4. Bayern Monachium - Borussia Moenchengladbach. Gdzie obejrzeć? Transmisja na żywo TV, online stream
  5. Roger Federer przekazał najgorsze wiadomości. To już koniec występów legendarnego Szwajcara w tym roku
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News