Jakub Rzeźniczak
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Aleksy Kiełbasa - 1 Lipca 2020

Wybaczyła mu rzekomą zdradę? Reprezentant Polski i piękna modelka znów są razem

Niedawno Magdalena Stępień-Kolesnikow wyznała, że Jakub Rzeźniczak dopuścił się zdrady. Piłkarz stanowczo zaprzeczał tym słowom. Widać jednak, że obie strony znalazły nić porozumienia i para prawdopodobnie postanowiła dać sobie drugą szansę.

Jakub Rzeźniczak w ostatnich miesiącach ma sporo na głowie. Sezon PKO Ekstraklasy jest rozgrywany w ekspresowym tempie, a piłkarza nie oszczędzają również sprawy prywatne. W zeszłym roku wyszło wyszło na jaw, że obrońca nie dotrzymał wierności swojej byłej żonie Edycie Zając. Zawodnik Wisły Płock zaczął się spotykać z modelką Magdaleną Stępień-Kolesnikow, ale i w nowym związku miał nie powstrzymać się od skoku w bok.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niewyobrażalna tragedia w Koszalinie. Dwoje dzieci nie żyje
  2. Anna Lewandowska nie chciała już dłużej milczeć. Przyznała się do choroby, która wpłynęła na jej życie

Jakub Rzeźniczak wypiera się zdrady

Magdalena Stępięń-Kolesnikow w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że przyłapała Jakuba Rzeźniczaka na zdradzie.

- Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka. Jestem w takim szoku, widocznie to musiało trwać wcześniej. Jestem w kiepskiej formie, w życiu nie myślałam, że tak ktoś mnie potraktuje – mówiła wówczas modelka.

Kobieta dodała również, że życzy piłkarzowi wszystkiego dobrego i podkreśliła, że obie strony rozstały się w zgodzie. Słowom o zdradzie zaprzeczał jednak Jakub Rzeźniczak.

- Ja nie chcę komentować swojego prywatnego życia, bo myślę, że takich spraw nie załatwia się na forum. Byłem z panią Magdą, rozstaliśmy się i zacząłem się spotykać z kimś innym. I tyle. Rozstanie się z kimś to nie porzucenie – wyjaśnił obrońca na łamach Pudelka.

Piłkarz dodał, iż miał żal do byłej partnerki, że rzuciła w jego kierunku takie oskarżenia. Jednak wszelkie niesnaski zostały chyba wyjaśnione.

Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szansReprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szansCzytaj dalej

Para dała sobie drugą szansę?

Jak podaje Pudelek, posty publikowane na Instagramie sugerują, że Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień-Kolesnikow są ponownie razem. Na kontach zarówno piłkarza jak i modelki pojawiły się zdjęcia z wypadu nad może. Ponadto obie strony opatrzyły swoje posty wymownymi opisami.

„Czym jestem starszy, tym bardziej doceniam małe rzeczy i chwile, które kiedyś wydawały się zwyczajne”- wyznał Rzeźniczak.

„Szczęście przychodzi wtedy, gdy przestajesz narzekać na problemy, które masz i zaczynasz doceniać to, jak wiele innych masz już za sobą” – napisała celebrytka.

Wszystko wskazuje na to, że para jest znów ze sobą i ma się całkiem dobrze.

Źródło: Pudelek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 tys. zł do wzięcia. Dziś rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać
  2. Podatek od smartfonów czyli opłata reprograficzna. Andrzej Duda zabrał głos w tej sprawie
  3. Zjawiskowo piękna gwiazda sportu pokazała się bez ubrań na Instagramie. Wygląda jak milion dolarów (FOTO)
  4. Gol roku w meczu Juventusu. Bramkarz tylko stał i się patrzył, czapki z głów (WIDEO)
  5. Zatrważające słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, nie zabrakło bardzo mocnego przesłania
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News