Sąd
MANU FERNANDEZ/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Września 2020

Kolejne problemy FC Barcelony. Klub musi się szykować na proces sądowy

Sąd będzie musiał interweniować w sprawie FC Barcelony. Klub ze stolicy Katalonii musi się przygotować na kolejne w ostatnim czasie kłopoty. Podobnie, jak w innych przypadkach, zawinił zarząd “Barcy”, który fatalnie radzi sobie, jeśli chodzi o prowadzenie klubu. Tym razem klub może być zmuszony wypłacić ogromne odszkodowanie. 

Sąd będzie musiał rozstrzygnąć spór pomiędzy FC Barceloną a byłym trenerem Quique Setienem. Hiszpan poinformował w mediach społecznościowych o wejściu na drogę prawną z byłym pracodawcą. Szkoleniowiec domaga się od “Dumy Katalonii” wielkiego odszkodowania, a wszystkiemu winny jest skompromitowany zarząd klubu.

Szczęście uśmiechnęło się do polskich klubów. Dobre losowanie ostatniej rundy eliminacji Ligi EuropySzczęście uśmiechnęło się do polskich klubów. Dobre losowanie ostatniej rundy eliminacji Ligi EuropyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem


Sąd będzie interweniował ws. FC Barcelony

Fatalnie dzieje się w FC Barcelonie. Legendarny klub w ostatnich miesiącach dotknęły nie tylko poważne problemy finansowe, ale także sportowe i organizacyjne. Wygląda na to, że wszystko złe, co dzieje się w “Dumie Katalonii”, jest efektem działań prezydenta Josepa Marii Bartomeu i jego współpracowników. Niedawno byliśmy świadkami zamieszania z Lionelem Messim, a teraz “Barcę” czeka sprawa w sądzie.

W piątek Quique Setien, były już trener Barcelony poinformował w mediach społecznościowych, że zdecydował się wejść z byłym pracodawcą na drogę prawną. Setien zdradził, że od miesiąca nikt z klubu nie kontaktował się z nim i nie poinformował oficjalnie o zwolnieniu go ze stanowiska. Hiszpan wyznał, że oficjalne pismo od klubu otrzymał dopiero 16 września. W tym czasie nowy opiekun “Barcy” Ronald Koeman zdążył poprowadzić drużynę w dwóch sparingach.

Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Czytaj dalej


Quique Setien idzie na wojnę z Barceloną i domaga się milionów

- Przez miesiąc milczeli, nikt z kierownictwa nie kontaktował się z nami mimo naszych starań i próśb o wystosowanie przez nich oficjalnego stanowiska. Ich pierwszą reakcją od dawna i komunikacją z nami było pismo przesłane faksem wczoraj - napisał w oświadczeniu Setien.

Pod dokumentem podpisali się również członkowie jego sztabu szkoleniowego. Wszyscy zgodnie przekonują, że władze Barcelony zapewniały ich o kontynuowaniu współpracy i zapewnieniu nowych stanowisk w klubie. Przez miesiąc nikt jednak nie kontaktował się ze współpracownikami byłego trenera “Dumy Katalonii”.

Quique Setien zamierza dochodzić przed sądem swoich praw i domaga się odszkodowania w wysokości czterech milionów euro. W kontrakcie Hiszpana zapisana była kwota odstępnego należna mu po przedwczesnym zerwaniu umowy. Ta obowiązywała do czerwca 2021 roku. Setien zwrócił się ze sprawą także do Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny w Polsce drastycznie rosną, poziom wzrostu jest zatrważający. Gorzej jest tylko w jednym kraju
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News