Sędzia czerwona kartka
Autor Piotr Bernaciak - 6 Listopada 2019

Obrzydliwy faul bramkarza przed polem karnym. Mógł urwać napastnikowi nogę [WIDEO]

Sędzia nie miał żadnych zawahań, by pokazać bramkarzowi czerwoną kartkę w związku z jego faulem. Golkiper zachował się wyjątkowo nieodpowiedzialnie i powinien spodziewać się kary od arbitra spotkania.

Sędzia musiał podjąć decyzję o wyciągnięciu czerwonej kartki w związku z zachowaniem, na jakie zdecydował się bramkarz. Golkiper postanowił odważnie ruszyć do piłki, opuszczając nawet własne pole karne. W pewnym momencie był nawet zmuszony do tego, by wykonać dość ryzykowny wślizg, który mógł zakończyć się bardzo poważną kontuzją atakującego.

Sędzia szybko zdał sobie sprawę z bezmyślnego zachowania golkipera i postanowił ukarać go w jedyny możliwy w tej sytuacji sposób. Zawodnik obejrzał czerwoną kartkę, która była w pełni zasłużona wobec bandyckiego faulu. Wideo przedstawiające brutalny faul przedostało się do mediów społecznościowych, a teraz komentują je kibice piłkarscy z całego świata.

Nie żyje 19-letni polski piłkarz. Klub przekazuje informacje o wypadku samochodowymNie żyje 19-letni polski piłkarz. Klub przekazuje informacje o wypadku samochodowymCzytaj dalej

Sędzia nie miał innego wyjścia

W drugiej połowie meczu ligi brazylijskiej pomiędzy Internacionalem a Gremio Porto Alegre golkiper gości Marcelo Lomba zdecydował się wyjść ze swojej bramki, by zapobiec utracie gola. Doskonale zdawał sobie zapewne sprawę z tego, że jego czyn jest bardzo ryzykowny, jednak zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę. Napastnik miał wielkie szczęście, że jego noga nie została złamana.

Sędzia nie miał innego wyjścia, niż pokazanie bramkarzowi czerwonej kartki. Wideo przedstawiające brutalny faul Lomby obiegło internet, a wielu internautów uważa, że za takie wejście należy się dodatkowa kara w postaci grzywny i kilku lub nawet kilkunastu meczow zawieszenia.

ZOBACZ WIDEO PRZEDSTAWIAJĄCE BRUTALNY FAUL BRAMKARZA:

POLÊMICA! LANCE IMPRUDENTE. EXPULSÃO DE MARCELO LOMBA GRÊMIO 2 X 0 INTERNACIONAL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News