Sędzia
Twitter The Monitor
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Grudnia 2020

Zawodnik brutalnie zaatakował sędziego podczas meczu. Surowa kara spotkała całą drużynę (WIDEO)

Sędzia stał się bohaterem głównym meczu pomiędzy dwiema drużynami futbolu amerykańskiego. Arbiter został zaatakowany przez zawodnika, którego chwilę wcześniej usunął z boiska za niesportowe zachowanie. W wyniku bandyckiego ataku sędzia doznał poważnych obrażeń, a futbolistę aresztowała policja. Karę poniosła również drużyna nieodpowiedzialnego zawodnika, choć jej pozostali gracze nie byli winni sytuacji.

  • Do skandalu doszło podczas meczu ligi uniwersyteckiej w USA
  • Zawodnik brutalnie zaatakował sędziego meczu
  • Gracz nie mógł pogodzić się z karą, jaką otrzymał od arbitra
  • Sędzia wylądował w szpitalu, natomiast futbolistę aresztowała policja

Sędzia spotkania pomiędzy dwiema drużynami futbolu amerykańskiego został brutalnie zaatakowany przez jednego z zawodników. Gracz nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego o wykluczeniu go z dalszej gry. Za swoje zachowanie został aresztowany, a jego drużynę dotkliwie ukarano.

Celia Krychowiak bez stanika i z obrzydliwie drogą torebką. Nie do wiary, ile kosztuje (FOTO)Celia Krychowiak bez stanika i z obrzydliwie drogą torebką. Nie do wiary, ile kosztuje (FOTO)Czytaj dalej


Sędzia brutalnie pobity w trakcie meczu. Skandal w USA

Takiej sytuacji w historii sportu jeszcze chyba nie było. Media na całym świecie opisują wydarzenie, które miało miejsce w trakcie meczu futbolu amerykańskiego w Stanach Zjednoczonych. Mierzyły się ze sobą drużyny Edinburgh Bobcats i Pharr-San Juan-Alamo Bears.

W pewnym momencie doszło do skandalicznego incydentu. Zawodnik Bobcats Emmanuel Duron został usunięty z boiska za niesportowe zachowanie. 18-latkowi nie spodobała się decyzja sędziego, który wykluczył go z gry.

Duron wtargnął na boisko i brutalnie zaatakował sędziego. 18-latek zdołał podobno wyprowadzić cios w głowę arbitra. Ten został mocno poturbowany.

Na szczęście natychmiast zareagowali inni zawodnicy Edinburgh Bobcats, którzy odciągnęli nieodpowiedzialnego kolegę poza linię boczną boiska. Na miejscu szybko zjawiła się policja, a także karetka, która zabrała sędziego do szpitala.

Piotr Żyła rozbroił wszystkich. Kibice uśmiali się do łez, słowa skoczka stały się hitem internetuPiotr Żyła rozbroił wszystkich. Kibice uśmiali się do łez, słowa skoczka stały się hitem internetuCzytaj dalej


18-letni futbolista za kratkami, sędzia w szpitalu

Jak podaje “The Monitor” sędzia doznał wstrząśnienia mózgu. Emmanuel Duron trafił natomiast do aresztu i usłyszał już zarzuty. Nie wiadomo jeszcze, jak długo pozostanie za kratkami. Pewne jest, że będzie musiał zapłacić 10 tys. dolarów kary.

Niestety bandycki wybryk 18-latka odbił się także na jego drużynie. Choć Edinburgh Bobcats pokonali ostatecznie Pharr-San Juan-Alamo Bears, nie mają powodów do radości. Drużyna została wykluczona z rozgrywek play-off akademickiej ligi z uwagi na zachowanie Emmanuela Durona.

To już kolejny w ostatnich dniach incydent, w którym ofiarą ataku pada sędzia. Kilka dni temu opisywaliśmy sytuację z Kenii, gdzie to kibic zaatakował arbitra. Historia w Afryce miała jednak o wiele bardziej tragiczny finał, gdyż sędzia zmarł w wyniku ataku.

Źródło: "The Monitor"

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News