Diego Costa odejdzie z Atletico
Autor Piotr Bernaciak - 11 Lipca 2019

Sensacyjni kandydaci do zatrudnienia Diego Costy. Gdzie trafi napastnik?

Diego Costa najprawdopodobniej zmieni klub już tego lata. Wciąż nie wiadomo jednak, gdzie trafi doświadczony snajper występujący niegdyś w reprezentacji Hiszpanii. Na horyzoncie pojawili się niespodziewani kandydaci.

Diego Costa nie może liczyć na zaufanie trenera Diego Simeone, który przez lata prowadził go w Atletico. Szkoleniowiec woli zaufać choćby Alvaro Moracie, który w lidze hiszpańskiej radzi sobie przyzwoicie, nie może natomiast oprzeć gry zespołu na zawodniku, który od dłuższego czasu zmaga się z kryzysem formy, w związku z czym pojawiło się wiele informacji dotyczących odejścia Costy z klubu, w którym wyrobił sobie nazwisko.

Do tej pory nie pojawiały się jednak nazwy klubów, które chciałyby zatrudnić napastnika uchodzącego kilka lat temu za jednego z najlepszych na świecie. Dopiero teraz usłyszeliśmy pierwsze wiadomości dotyczące ewentualnego transferu snajpera. Kierunek transferu wydaje się bardzo zaskakujący, w związku z czym kibice zaczęli głośno wyrażać swoje zdanie.

Transfer Lukaku coraz bliżej. Trwają rozmowyTransfer Lukaku coraz bliżej. Trwają rozmowyCzytaj dalej

Nieoczekiwanie dowiadujemy się, że Diego Costa niebawem może wrócić do Premier League. Kilka lat temu dostał szansę gry w Anglii jako zawodnik Chelsea, jednak nie spełnił pokładanych w nim nadziei. W związku z tym po pewnym czasie wrócił do Atletico, gdzie radził sobie po powrocie ze zmiennym szczęściem.

Teraz mówi się, że zakontraktować go chcą Everton i Wolverhampton, a więc kluby z Anglii. Kibice nie kryją zdziwienia taką decyzją, bo jeszcze niedawno Diego Costa uchodził za napastnika o świetnej renomie, tymczasem teraz mówi się o nim w kontekście ekip ze środka tabeli Premier League.

Następny artykuł