Serie A
Xinhua NewsEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Maja 2020

Zapadły kluczowe decyzje w sprawie przyszłości Serie A. Kibice wyczekiwali z niecierpliwością

Serie A podjęła kluczowe decyzje po tygodniach niepewności względem wznowienia rozgrywek przerwanych z powodu pandemii koronawirusa. Na specjalnym spotkaniu przedstawicieli wszystkich klubów dyskutowano nad możliwymi rozwiązaniami. Głos musi teraz zabrać włoski rząd.

Serie A może w najbliższych tygodniach wznowić rozgrywki. Przedstawiciele wszystkich klubów wzięli udział w specjalnej konferencji, na której rozmawiano możliwych scenariuszach pozwalających na dokończenie gry przerwanej z powodu wybuchu pandemii koronawirusa.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendęSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara


Serie A zadecydowała o przyszłości. Kluby jednomyślnie podjęły decyzję

W ciągu ostatnich kilku dni decyzję o zakończeniu sezonu rozgrywek piłkarskich podjęły Holandia i Francja. Prezydent tego ostatniego państwa, Emmanuel Macron jest podobno wielkim zwolennikiem wprowadzenia takiego samego rozwiązania w innych krajach. Włoski minister sportu Vincenzo Spadafora przyznał, że być może będzie to konieczne również względem Serie A, o ile kluby nie znajdą rozwiązania pozwalającego na bezpieczne wznowienie gry.

W piątek odbyła się konferencja z udziałem przedstawicieli wszystkich dwudziestu klubów rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej Włoch. Dyskutowano o tym, jakie kroki należy podjąć. Jak się okazało, wszystkie ekipy są zgodne w kwestii wznowienia rozgrywek.

Anna Lewandowska nagle pojawiła się z Robertem Lewandowskim. Trenerka wyznała prawdę, na którą czekali wszyscyAnna Lewandowska nagle pojawiła się z Robertem Lewandowskim. Trenerka wyznała prawdę, na którą czekali wszyscyCzytaj dalej


Zespoły są zdeterminowane, by wznowić rozgrywki

Jeszcze jakiś czas temu pojawiały się informacje, że drużyny między innymi Brescii i Torino są zdecydowanymi przeciwnikami wznowienia sezonu. Sytuacja najwyraźniej uległa zmianie, gdyż wszystkie kluby Serie A, jednogłośnie podczas spotkania zadeklarowały chęć dokończenia rozgrywek.

Decyzja teraz należy do włoskiego rządu. Jeśli opanowywanie skutków epidemii wciąż będzie przebiegało pomyślnie, to najprawdopodobniej już w czerwcu możliwy będzie powrót piłkarzy na boiska. Od 4 maja mogą oni wrócić do treningów indywidualnych, a od 18 do zajęć w grupach.

Źródło: Serie A

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News