Bartłomiej Drągowski
Instagram/Bartłomiej Drągowski
Autor Piotr Bernaciak - 6 Stycznia 2020

Fatalny błąd bramkarza reprezentacji Polski. Przez niego drużyna straciła zwycięstwo w ostatniej minucie

Serie A wróciła już do gry po krótkiej przerwie. W jednym z meczów bramkarz reprezentacji Polski popełnił fatalny błąd, przez który jego drużyna straciła zwycięstwo. To jego kolejna wpadka.

Serie A w poniedziałek dostarczyła kibicom sporo emocji. W 18. kolejce doszło do wielu ciekawych spotkań, które z pewnością mogły podobać się fanom włoskiej piłki. Niestety po raz kolejny ze słabej strony pokazał się golkiper reprezentacji Polski. Przez ten błąd jego drużyna straciła cenne punkty.

Dawid Kubacki znów zdeklasował rywali. Prawdziwa demolka, Polak wielkim zwycięzcąDawid Kubacki znów zdeklasował rywali. Prawdziwa demolka, Polak wielkim zwycięzcąCzytaj dalej

Serie A w poniedziałek miała do zaoferowania pojedynek polskich bramkarzy

Bologna podejmowała na swoim stadionie Fiorentinę. Obie drużyny potrzebowały punktów, tak by oddalić się od drużyn, które walczą o utrzymanie. Bologna przed tym spotkaniem była na dziewiątym miejscu, lecz nad piętnastą Fiorentiną miała tylko pięć punktów przewagi.

Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, jednak to goście jako pierwsi strzelili gola. Na listę strzelców wpisał się Marco Benassi, który w 27. minucie uderzył tak precyzyjnie, że piłka odbiła się od słupka i trafiła do siatki, jednocześnie pokonując Łukasza Skorupskiego.

Po drugiej stronie nieco więcej pracy miał Bartłomiej Drągowski, jednak dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków. Aż do doliczonego czasu gry drugiej połowy. W jednej z ostatnich akcji meczu Riccardo Orsolini pokonał Drągowskiego, strzelając mu z ostrego kąta. Bramkarz reprezentacji Polski popełnił w tej sytuacji wielki błąd, bo powinien spokojnie wypiąstkować futbolówkę. Przez to mecz zakończył się wynikiem 1:1. Szymon Żurkowski, zawodnik Fiorentiny, nie pojawił się na placu gry.

Serie A jest już niemal na półmetku sezonu

Fiorentina po tym spotkaniu nadal znajduje się na piętnastym miejscu w tabeli i ma tylko cztery punkty przewagi nad Brescią, która znajduje się w strefie spadkowej. Bologna spadła natomiast na dziesiątą lokatę. W 19. kolejce Serie A drużyna Drągowskiego zagra u siebie ze SPAL, natomiast zespół Skorupskiego na wyjeździe podejmie Torino.

6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku