Serie A Zlatan
Instagram pjona_9
Autor Piotr Bernaciak - 8 Listopada 2019

Światowa gwiazda futbolu zostanie nowym kolegą Krzysztofa Piątka. Polak może mieć problemy z grą

Serie A cieszy się ostatnio rosnącym szacunkiem kibiców z całego świata. Niebawem do ligi dołączyć może gwiazda światowego futbolu. Wiadomości na ten temat potwierdził znany działacz.

Serie A w ostatnich latach przeszła prawdziwą transformację. Długo mówiło się o niej, że występujące tam zespoły chcą grać bardzo defensywnie, co może zniechęcać kibiców, jednak teraz często przychodzi nam oglądać mecze pełne ofensywnej gry i ciekawych akcji zakończonych wieloma golami. Pojawienie się nowej gwiazdy może to jeszcze zmienić, co ucieszy kibiców.

Jeden z najbardziej znanych włodarzy światowego futbolu ogłosił informację, która zaskoczyła kibiców z całej Europy. Postanowił on nieoczekiwanie ogłosić nam przenosiny znanego napastnika do jednego z legendarnych klubów. Wiadomości na ten temat ucieszyły tysiące sympatyków futbolu, którzy tęsknili za jego obecnością w Europie. Czeka nas emocjonujący czas.

Robert Lewandowski skrytykowany przez polską celebrytkę. Wszystko przez ogłoszenie ciążyRobert Lewandowski skrytykowany przez polską celebrytkę. Wszystko przez ogłoszenie ciążyCzytaj dalej

Serie A przeszło wielkie zmiany

Od dłuższego czasu trwały spekulacje na temat prawdopodobnych przenosin Zlatana Ibrahimovicia do Europy. Wiedzieliśmy, że Szwed będzie chciał trafić jeszcze na Stary Kontynent i zagrać w którymś ze znanych klubów, jednak jego wybór pozostawał tajemnicą. Teraz domysły kibiców ukrócił komisarz ligi MLS, który ogłosił nadchodzące plany szwedzkiego napastnika.

Otwarcie stwierdził on bowiem, że Zlatan Ibrahimović zagra w Serie A i podpisze kontrakt z Milanem. To zła wiadomość dla Krzysztofa Piątka, który być może będzie musiał teraz znowu zacząć walczyć o miejsce w wyjściowym składzie Rossonerich. Wydaje się, że to doświadczony snajper będzie faworytem do gry w pierwszej jedenastce Milanu, a Piątek zostanie zdegradowany do roli rezerwowego.

Sam Zlatan nie wypowiedział się jeszcze na ten temat, jednak komisarz ligi MLS nie jest osobą, która mogłaby pozwalać sobie na szerzenie plotek transferowych. Jego wiadomości najczęściej potwierdzają się, co oznacza, że możemy spodziewać się podania oficjalnej wiadomości w tej sprawie już niebawem.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News