Serie A Mario Balotelli
Instagram - Mario Balotelli
Autor Piotr Bernaciak - 13 Maja 2020

Zadziwiająca wypowiedź gwiazdora futbolu. Twierdzi, że przez pierwsze dni kwarantanny jadł jedynie kartony

Serie A ma wrócić w czerwcu po tym, jak została przerwana w marcu. Jak twierdzi jeden z piłkarzy, okres kwarantanny był dla niego wyjątkowo trudny i kompletnie nie potrafił poradzić sobie w nowych okolicznościach.

Serie A została przerwana jako pierwsza z europejskich lig w związku z rozwijającą się na początku roku we Włoszech epidemią koronawirusa. Teraz sytuacja robi się już powoli nieco lepsza i Włosi z czasem zaczną coraz bardziej wracać do normalności, jednak dowiadujemy się, że dla niektórych taka sytuacja była wyjątkowo trudna, o czym postanowił opowiedzieć gwiazdor futbolu.

Mario Balotelli po raz kolejny zadziwił kibiców w związku z sytuacją, która przydarzyła mu się w związku z początkiem lockdownu we Włoszech. Znany napastnik musiał pozostać w domu i okazało się, że jest to dla niego wyjątkowo trudna sytuacja, z którą nie potrafił sobie poradzić. Proste czynności okazały się być dla niego zbyt trudne.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Polskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacjePolskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacjeCzytaj dalej

Serie A. Gwiazdor wywołał zaskoczenie

Mario Balotelli znany jest z tego, że kiedyś był prawdziwą gwiazdą Serie A, a obecnie jego kariera nie rozwija się tak, jak oczekiwano wiele lat temu. Włoski napastnik gra teraz w Brescii, a więc w drużynie walczącej o utrzymanie we włoskiej ekstraklasie. Nie da się ukryć, że mimo wszystko charakterystyczny i kontrowersyjny napastnik jest gwiazdą swojego zespołu.

- Na szczęście udało mi się nie przytyć. Przez pierwsze dni nie mogłem sobie poradzić, jadłem tylko kartony i czasami tynk ze ścian. Wszystko dlatego, że nie umiem zamawiać. Potem zacząłem zamawiać jedzenie w dostawie - przyznał bez ogródek Mario Balotelli.

Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPNZbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPNCzytaj dalej

Były gwiazdor Serie A wywołał lawinę śmiechu

Kibice nie mogą zrozumieć, czy był to jedynie żart, czy może szczera prawda ze strony Mario Balotelliego. Włoski napastnik przyzwyczaił bowiem do tego, że regularnie zaskakuje kibiców dziwnymi zachowaniami, których nierzadko nie da się w żaden sposób wytłumaczyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Restauracje, fryzjerzy i bary otwarte już od przyszłego tygodnia. Zaskakująca decyzja rządu Włoch
  2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Nowy zakaz wchodzi 20 maja. Objętych ponad 100 tys. sklepów, dotknie 9 mln Polaków, dla połowy z nich będzie nieprzyjemną niespodzianką

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News