Serie A Bartosz Bereszyński
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 14 Marca 2020

Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa

Serie A jako pierwsza ponosiła konsekwencje koronawirusa, który pojawił się we Włoszech. Teraz dowiadujemy się, że zachorował na niego jeden z polskich piłkarzy. Plotki sprzed kilku dni niestety potwierdziły się.

Serie A to liga, która jako pierwsza zdecydowała się na anulowanie dalszych kolejek z uwagi na epidemię koronawirusa. Początkowo pojawiały się plotki o tym, że zamknięte zostaną jedynie trybuny, jednak sytuacja w kraju wymknęła się spod kontroli. Dowiadujemy się, że problem jest naprawdę poważny i nie wiadomo, kiedy uda się wznowić sportowe rozgrywki we Włoszech.

Wśród polskich kibiców pojawiały się obawy, że któryś z naszych reprezentantów występujących we Włoszech również zachoruje na koronawirusa. Do tej pory nie pojawiały się informacje na ten temat, dlatego fani byli umiarkowanie spokojnie. Dziś jednak usłyszeliśmy fatalny komunikat o koronawirusie wykrytym w ciele jednego ze znanych polskich piłkarzy.

Legendarny polski klub o krok od upadku. Jest naprawdę źle, a będzie jeszcze gorzej, kibice są zrozpaczeniLegendarny polski klub o krok od upadku. Jest naprawdę źle, a będzie jeszcze gorzej, kibice są zrozpaczeniCzytaj dalej

Serie A od dawna zmaga się z koronawirusem

W drużynie Sampdorii pierwszym nosicielem koronawirusa miał być rzekomo Manolo Gabbiadini. Napastnik miał zarazić przynajmniej pięciu kolegów z zespołu, choć media informowały, że to prawdopodobnie nie koniec fatalnych wieści. Dziś dowiadujemy się, że na koronawirusa zachorował także jeden z reprezentantów Polski, który występuje w barwach Sampdorii.

Bartosz Bereszyński na swoim Instagramie wydał komunikat, w którym ogłosił, że złe informacje potwierdziły się. Momentalnie pojawiło się mnóstwo głosów wsparcia skierowanych do prawego obrońcy naszej reprezentacji, którego czeka bardzo trudny czas.

Adam Małysz przekazał pilny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo poważnaAdam Małysz przekazał pilny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo poważnaCzytaj dalej

Reprezentant Polski choruje na koronawirusa

- Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu - napisał na Instagramie Bartosz Bereszyński, ogłaszając smutną wiadomość fanom.

Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia złożyła mu choćby Legia Warszawa, a także Sebastian Szymański, Arkadiusz Malarz, Marcin Wasilewski czy Ondrej Duda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające dane z Chin. Po raz pierwszy od początku pandemii ujawnili przypadki bez objawów
  2. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  3. Zaskakujące wyznanie Kamila Stocha. Zdradził, z czego był najbardziej zadowolony w tym sezonie
  4. Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie Polaka
  5. Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywek
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News