Serie A, Bartosz Bereszyński
Instagram
Autor - 16 Marca 2020

Bartosz Bereszyński zarażony wirusem. Piłkarz zdradził jak się czuje

Serie A była jedną z pierwszych europejskich lig, która podjęła decyzję ws. zawieszenia rozgrywek. Występujący w Sampdorii Genua Bartosz Bereszyński jest jednym z graczy, którzy zarazili się koronawirusem. Boczny obrońca reprezentacji Polski ujawnił, jak się czuje.

Bereszyński brawdopodobnie zaraził się od klubowego kolegi Manolo Gabbiadiniego, u którego jako pierwszego stwierdzono zakażenie koronawirusem. Wśród piłkarzy z Genui z powodu koronawirusa cierpią także Albin Ekdal, Morten Thornsby, Omar Colley, Antonio La Gumona i Fabio Depaolo. Polak zdradził, jak u niego przebiega choroba.

Znienawidzony prezes klubu może zostać bohaterem. Jest coraz bliżej ocalenia świata przed epidemiąZnienawidzony prezes klubu może zostać bohaterem. Jest coraz bliżej ocalenia świata przed epidemiąCzytaj dalej

Serie A w cieniu koronawirusa. Bereszyński wraca do zdrowia

"Dziękuję za tysiące wiadomości. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu. To dla mnie ogromne wsparcie. Czuję się dobrze, kilkanaście dni w domu i będę jak 'nowy'" - czytamy na Instagramie Polaka. "Wszystkim, którzy zostali w domu wytrwałości, a szczególnie dla rodziców małych dzieci" - dodaje 27-latek.

Głos ws. choroby ukochanego zabrała również partnerka piłkarza Maja Mocydlarz, która podkreśla, że "Bereś" zaraził się koronawirusem mimo zachowania wszelkich środków ostrżności. "My od początku lutego odkażaliśmy ręce, stół w restauracji, zmienialiśmy ubrania po powrocie do domu, myślimy ręce non stop. W końcu unikaliśmy tłumów, wyjścia ograniczyliśmy do szybkiego spaceru lub kawy. Finalnie ostatnich dziewięć dni spędziliśmy całkowicie w domu, bez wychodzenia" - zaznacza.

Łukasz Fabiański nie wytrzymał. Mocne słowa Polaka na antenie (WIDEO)Łukasz Fabiański nie wytrzymał. Mocne słowa Polaka na antenie (WIDEO)Czytaj dalej

Bereszyński zaraził się w klubie

Mocydlarz pisze, że jej chłopaka koronawirusem "poczęstował" najprawdopodobniej jeden z członków zespołu. "Bartek udawał się do klubu, trenując codziennie, grając mecz i widując się z osobami z drużyny. To wystarczyło do zakażenia. Dlatego wszystko zostało zamknięte i to jedyna droga do polepszenia sytuacji" - czytamy w jej mediach społecznościowych.

27-latek był przed zawieszeniem rozgrywek ważną postacią Sampdorii oraz reprezentacji Polski. Przed przerwaniem sezonu rozegrał 17 ligowych spotkań, choć przez blisko dwa miesiące pauzował z powodu urazu łąkotki. W reprezentacji Polski zaliczył dotychczas 22 występy, zapisując na swoje konto dwie asysty.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Wuhan skrywa sekrety, o których ludzie nie mają pojęcia. Miejsce, w którym zaczęła się cała pandemia
   2. Zderzenie dwóch rowerzystów. Jedna osoba trafiła do szpitala
   3. "Następca Lewandowskiego" nie dla Bayernu. Znalazł się o wiele poważniejszy nabywca
   4. Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycja
   5. FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestuje
   6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News