Serie A
MIGUEL MEDINA/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Maja 2020

Znany piłkarz miał wypadek samochodowy. Doszczętnie rozbił swoje piękne Porsche

Serie A to jedna z najlepszych lig piłkarskich świata. Piłkarze grający na Półwyspie Apenińskim zaliczają się do absolutnego topu, więc mogą liczyć na naprawdę godziwe zarobki. Jeden z zawodników przekonał się jednak, że luksus to rzecz ulotna, gdy na jednym ze skrzyżowań rozbił swoje luksusowe Porsche. 

Serie A przygotowuje się do wznowienia rozgrywek w najbliższym czasie, a tymczasem jeden z gwiazdorów ligi ma problemy. Brał udział w kolizji drogowej, w której trakcie doszczętnie rozbił swój samochód. Drogocenne Porsche z miejsca zdarzenia zabrała laweta.

Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciPrzykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Wiemy jak będzie wyglądał długi weekend w Polsce. Wielu będzie zachwyconych, świetnie


Serie A. Kolega klubowy reprezentanta Polski miał wypadek

Liga włoska chce iść śladem Bundesligi, która wznowiła już grę i także powrócić do rozgrywania spotkań. Zawodnicy występujący w klubach Serie A już w najbliższych dniach wrócą do normalnych treningów. Dla jednego z nich powrót do pracy na terenie obiektów klubowych będzie jednak znacznie utrudniony. Klubowy kolega reprezentanta Polski, Thiago Cionka, brał udział w wypadku samochodowym, w którym rozbił swoje luksusowe auto. Dziennikarze portalu goal.com podali informację, że zawodnik SPAL Alberto Cerri był uczestnikiem kolizji na przedmieściach Ferrary. Prowadzone przez niego drogocenne Porsche zderzyło się z innym samochodem.

Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatemJustyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatemCzytaj dalej


Piłkarz rozbił luksusowe Porsche

Dziennikarze donoszą, że samochód piłkarza uległ zniszczeniu i z miejsca zdarzenia został zabrany na lawecie. Sam zawodnik najadł się sporo strachu, ale podobno nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Będzie mógł zatem normalnie przygotowywać się do startu ligi zaplanowanego na czerwiec.

Alberto Cerri rozegrał w tym sezonie w barwach SPAL trzynaście spotkań. Występujący na pozycji napastnika zawodnik tylko raz wpisał się na listę strzelców. Niewiele lepiej wiedzie mu się w rozgrywkach Pucharu Włoch, gdzie zdobył również jednego gola ale dołożył też asystę. Z końcem czerwca kończy się jego umowa z klubem Thiago Cionka. Po tym czasie wróci do Cagliari, z którego jest wypożyczony.

Źródło: goal.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Remont domu lepiej zgłoś, inaczej mogą być kłopoty. Zanim zaczniesz, sprawdź czy nie grozi ci nawet 5 tys. zł kary
  2. Systemy śledzenia wykorzystywane podczas pandemii mogą zostać z nami na dłużej. Eksperci ostrzegają
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Onet: Senator zatrzymany przez policję w Warszawie. Użyto siły

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News