Serie A
Autor Piotr Bernaciak - 21 Sierpnia 2019

Młody Polak przechodzi do ligi włoskiej! Kupuje go klub z czołówki tabeli Serie A

Serie A cieszy się sporą popularnością w naszym kraju dzięki temu, że gra w niej wielu reprezentantów Polski. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że grupa naszych rodaków powiększy się. Informują o tym wielkie włoskie media.

Serie A w naszym kraju cieszy się wysoką oglądalnością. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że występują w niej wielkie gwiazdy, takie jak Cristiano Ronaldo czy Mauro Icardi. Polscy widzowie oglądają zmagania na włoskich boiskach głównie dla obserwowania poczynań zawodników powoływanych do reprezentacji Polski.

Już niebawem grupa polskich zawodników występujących we Włoszech może się powiększyć. Wiele wskazuje na to, że dołączy do niej piłkarz, który w ostatnim czasie bardzo wyróżniał się na boiskach Ekstraklasy. Zauważył to duży klub.

Wielkie wyróżnienie Roberta Lewandowskiego. Niemcy wybrali go Wielkie wyróżnienie Roberta Lewandowskiego. Niemcy wybrali go "Gwiazdą roku"Czytaj dalej

Dowiedzieliśmy się, że zainteresowanie Patrykiem Dziczkiem wykazuje rzymskie Lazio. To jeden z klubów we włoskiej ekstraklasie, który nie zatrudnia Polaka. Nasz reprezentant miałby przenieść się do Lazio już tego lata, a informacje o tym podają największe włoskie media.

Klub z czołówki Serie A ma plan na rozwój dla Dziczka. Okazuje się, że tuż po transferze miałby on zostać wypożyczony do drugoligowej Salernitany. Występuje tam obecnie Paweł Jaroszyński, który jest wypożyczony z Genoi. Wydaje się, że tego typu ruch jest obiecującym.

Patryk Dziczek mógłby w przyszłości powalczyć o miejsce w składzie Lazio. Eksperci zajmujący się Ekstraklasą twierdzą, że pozwala mu na to jego talent. Z pewnością czeka go jeszcze wiele pracy.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News