Serie A
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Kwietnia 2020

Problemy polskiego piłkarza z Serie A. Został zatrzymany przez policję

Serie A jako pierwsza z czołowych lig europejskich musiała zmierzyć się z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. Na Półwyspie Apenińskim występuje wielu Polaków, a jeden z nich z powodu swojego zachowania w trakcie kwarantanny został zatrzymany przez policję.

Serie A najciężej ze wszystkich lig Europy odczuła skutki szalejącej epidemii koronawirusa. Zachorowało wielu piłkarzy, a inni muszą przebywać w kwarantannie. Łamiących nakaz izolacji czeka spotkanie z policją, o czym przekonał się Polski zawodnik.

Silna europejska liga anulowała sezon. W tym roku nie będzie żadnego mistrzaSilna europejska liga anulowała sezon. W tym roku nie będzie żadnego mistrzaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Serie A i jej kluby zostały najbardziej dotknięte przez pandemię

Sebastian Walukiewicz przed startem sezonu 2019/2020 przeniósł się z Pogoni Szczecin do Cagliari Calcio. We włoskim klubie na debiut musiał trochę poczekać, ale gdy już pojawił się na boisku, za przeciwnika miał samego Cristiano Ronaldo i wielki Juventus. Polski defensor rozegrał do tej pory cztery spotkania w Serie A i dwa w Pucharze Włoch.

Za swoje występy zbierał w większości pozytywne recenzje. Wybuch pandemii koronawirusa zmienił jednak wszystko. Walukiewicz w rozmowie z “Przeglądem Sportowym” opowiedział, jak zmieniło się jego życie od czasu, gdy Włochy stały się epicentrum zachorowań na COVID-19.

- Przyjechaliśmy do klubu i zastaliśmy zamkniętą szatnię. Zjawił się prezydent Cagliari i powiedział, że przerwa potrwa tydzień, w sobotę wracamy do zajęć. Potem to się przesuwało w czasie. Siedzieliśmy w domach, wychodziliśmy tylko po zakupy. Zajęcia prowadzono za pośrednictwem kamer internetowych, w czteroosobowych grupach, które łączyły się z trenerem przygotowania fizycznego. - zdradził obrońca.

Adam Małysz ruszył na ratunek szpitalowi walczącemu z epidemią. Zakasał rękawy i sam wziął się do pracyAdam Małysz ruszył na ratunek szpitalowi walczącemu z epidemią. Zakasał rękawy i sam wziął się do pracyCzytaj dalej


Polski zawodnik został zatrzymany przez policję

Kiedy już musiał opuścić swój dom, by uzupełnić niezbędne zapasy, Walukiewicz został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji, pilnujących przestrzegania kwarantanny.

- Całe Włochy stały się czerwoną strefą, więc Sardynia też. Kiedy jechałem autem po zakupy, zatrzymała mnie policja i zapytała, czemu nie siedzę w domu. Ludzi na ulicach nie było, a jeśli już, to w maseczkach i rękawiczkach. Podobnie jak w Polsce. - powiedział.

Źródło: "Przegląd Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden kraj jest bliski zwycięstwa. Wspaniałe wiadomości z zagranicy
  2. Coraz więcej osób w metrze. Wraca stan sprzed epidemii, pasażerów przybywa
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Ile tracą na wartości samochody kompaktowe? Warto sprawdzić, ile warte jest teraz twoje auto

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News