Serie A kontrowersje
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 28 Czerwca 2020

Wielka afera po zagraniu polskiego bramkarza. W światowych mediach zawrzało (WIDEO)

Serie A wznowiło rozgrywki i od samego początku budzi wielkie emocje. Skandalem zakończyło się spotkanie Lazio z Fiorentiną. Komentatorzy i kibice zarzucają sędziemu popełnienie wielkich błędów na korzyść Rzymian. Kontrowersje wzbudził faul Bartłomieja Drągowskiego, po którym został podyktowany rzut karny.

Serie A w ubiegłym tygodniu wznowiło rozgrywki. Obecny sezon jest jednym z ciekawszych w ostatnich latach. Juventus Turyn, mimo że prowadzi w tabeli, nie może być pewny zdobycia kolejnego z rzędu tytułu mistrzów Włoch. Po piętach depcze mu Lazio Rzym i Inter Mediolan. Klub ze stolicy Włoch traci do "Starej Damy" tylko cztery punkty.

1. Dramat dwóch polskich sportsmenek. Zostały potrącone przez samochód, teraz walczą o życie i zdrowie. Dramatyczny apel o pomoc, liczy się każda złotówka
  2. 116 osób tragiczne zginęło jednego dnia od piorunów. Dramatyczne i smutne wiadomości przekazały władze Indii
Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozęFatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozęCzytaj dalej

Serie A pełne emocji

Lazio po meczu z Fiorentiną mogło tracić do "Juve" więcej "oczek" ale wygrało 2:1 i wciąż ma szanse na tytuł. Mecz z "Violą" zakończył się skandalem. Kibice zarzucają sędziemu, że ten popełnił błędy, które wypaczyły wynik spotkania. Szczególnie dwie decyzje arbitra wzbudziły kontrowersje.

Fiorentina bardzo dobrze weszła w mecz. Jej starania zostały nagrodzone w 25 minucie. 37-letni Frank Ribery otrzymał piłkę z lewej strony boiska. Przedryblował trzech zawodników Lazio i mocnym strzałem przy słupku pokonał Thomasa Strakoshę. Francuz mimo upływających lat, dalej prezentuje wyśmienitą formę, którą przez lata cieszył kibiców Bayernu Monachium.

Indywidualna akcja Ribery'ego wzbudziła zachwyt wśród kibiców i ekspertów. Dziennikarz Eleven Sports, Mateusz Święcicki skomplementował grę Francuza na Twitterze. - Ribery zatańczył jak ta Travolta. I bez bolaka - napisał.

Piękna polska siatkarka odsłoniła swoje wdzięki. Pokazała smukłe ciało i nieznany talent (FOTO)Piękna polska siatkarka odsłoniła swoje wdzięki. Pokazała smukłe ciało i nieznany talent (FOTO)Czytaj dalej

Kontrowersje w meczu Lazio - Fiorentina

Kontrowersje zaczęły się tuż przed przerwą. Za brutalny faul z boiska powinien wylecieć Bastos, ale obejrzał tylko żółty kartonik. Zawodnik z Angoli miał dużo szczęścia, że sędziowie nie skorzystali z systemu VAR, mógł tylko z żółtą kartką schodzić na przerwę.

To nie był łatwy mecz dla sędziego. Kolejną kontrowersyjną decyzją było podyktowanie rzutu karnego dla Lazio. Felipe Caicedo wbiegł w pole karne i stanął sam na sam z bramkarzem Fiorentiny Bartłomiejem Drągowskim. Ekwadorczyk padł na ziemię, a sędzie wskazał na 11. metr.

Powtórki pokazały, że Caicedo upadł na murawę jeszcze przed kontaktem z polskim bramkarzem. Rzut karny pewnie na bramkę zamienił Ciro Immobile, który ma już w tym sezonie na koncie 28 goli. Ostatecznie Lazio wygrało 2:1. Seidem minut przed końcem zwycięską na bramkę strzelił Luis Alberto.

- Lazio wyciągnięte za uszy. Karny z kapelusza. Niesmak jest, ale trzy punkty też i Juve nie może jeszcze chłodzić szampana - skomentował na Twitterze Piotr Dumanowski z Eleven Sports.

6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News