Siatkówka Mateusz Mika Reprezentacja Polski Trefl Gdańsk Transfery
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 3 Czerwca 2020

To już pewne. Gwiazda reprezentacji Polski zmienia klub. Transfer został właśnie potwierdzony

Siatkówka w polskim wydaniu cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, co nie może w żaden sposób dziwić. Słynny polski zawodnik oficjalnie zmienia klub, co zostało już potwierdzone. Teraz czeka go walka o zupełnie nowe cele, co niewątpliwie nie będzie łatwe.

Siatkówka w Polsce nie jest sportem numer jeden, jednak mimo wszystko możemy mówić o dużym zainteresowaniu tym sportem w naszym kraju. Nasza reprezentacja jest uznawana za najlepszą na świecie, dlatego jej zawodnicy są rozchwytywani przez najlepsze kluby. Jedna ze znanych drużyn zdołała sprowadzić do siebie znanego zawodnika naszej kadry.

Dowiedzieliśmy się, że Mateusz Mika zmienia klub. Informacja o jego przenosinach została już potwierdzona przez jego nową drużynę. Co ciekawe, występował on już w jej barwach w trakcie swojej seniorskiej kariery. Kibice darzyli go ogromnym szacunkiem, dlatego nie może dziwić, że ponownie chciał on zagrać w barwach drużyny, do której jest tak przywiązany.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki show
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie
Mamy wyniki sondażu prezydenckiego wśród kibiców. Wyniki są wyjątkowo zaskakująceMamy wyniki sondażu prezydenckiego wśród kibiców. Wyniki są wyjątkowo zaskakująceCzytaj dalej

Siatkówka. Gwiazdor reprezentacji Polski zmienia klub

Mateusz Mika ubiegły sezon spędził w Indykpolu Olsztyn, jednak postanowił, że czas wrócić do ekipy, którą reprezentował przez większość swojej drużyny. Prowadzony przez Michała Winiarskiego Trefl Sopot po raz kolejny potwierdził informacje o podpisaniu kontraktu z Miką, dla którego gra w barwach Trefla jest bardzo ważna. Nie ukrywa on swojego przywiązania do tego klubu.

- Uważam, że jeżeli odbudujemy jego zdrowie, a ta praca już trwa, to może być bardzo cennym graczem. Zresztą wielokrotnie już udowadniał, że jak tylko dobrze się czuł, to był wiodącą postacią w każdym zespole, a także w reprezentacji - powiedział dla klubowych mediów trener Michał Winiarski.

Wszyscy Polacy doskonale pamiętają Rogera Guerreiro. Aż trudno uwierzyć, czym zajął się po zakończeniu karieryWszyscy Polacy doskonale pamiętają Rogera Guerreiro. Aż trudno uwierzyć, czym zajął się po zakończeniu karieryCzytaj dalej

Siatkówka. Mateusz Mika w nowym-starym klubie

Co ciekawe, już niebawem do klubu trafić ma także Mariusz Wlazły. Mówi się, że przenosiny legendarnego siatkarza z Bełchatowa są już niemalże pewne i że zostanie on drugim wielkim hitem transferowym. Wiele wskazuje na to, że Trefl Gdańsk będzie w najbliższym sezonie bardzo poważnym kandydatem do mistrzostwa Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki
  2. Premier podał smutną wiadomość. Nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle
  3. Kamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobili
  4. Nie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibiców
  5. Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związku
  6. Rusza nowy program wsparcia dla wybranych Polaków. Można otrzymać do 5 tysięcy

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News