Siatkówka Liga Mistrzów Polacy
East News
Autor Piotr Bernaciak - 4 Marca 2020

Wielki sukces polskiego klubu w Lidze Mistrzów. Pokonał Rosjan w ćwierćfinale turnieju

Siatkówka cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich kibiców z uwagi na sukcesy naszych drużyn. Dziś jednej z nich udało się pokonać mistrzów Rosji, co z pewnością jest sporym sukcesem.

Siatkówka w Polsce być może nie jest tak popularna jak piłka nożna, jednak mimo wszystko również ma wierne grono fanów z uwagi na liczne sukcesy naszych drużyn na arenie międzynarodowej. Nasza liga stoi na bardzo wysokim poziomie, co przekłada się na dobre występy naszych drużyn w europejskich pucharach. Nie da się ukryć, że w żadnej innej dyscyplinie nie możemy liczyć na tak wielkie i regularne sukcesy.

Dziś mieliśmy okazję zaobserwować kolejną świetną informację. Dowiedzieliśmy się, że polski zespół zdołał pokonać mistrza Rosji w Lidze Mistrzów, dzięki czemu rewanż w Polsce rozpocznie z zaliczką. Taka informacja to dobry prognostyk w kontekście awansu do kolejnej rundy europejskich pucharów. Na ten moment bliżej niego są właśnie Polacy.

Mało kto zna prawdę o tacie Roberta Lewandowskiego. Odszedł zdecydowanie za wcześnie, przykra historiaMało kto zna prawdę o tacie Roberta Lewandowskiego. Odszedł zdecydowanie za wcześnie, przykra historiaCzytaj dalej

Siatkówka. Wielkie zwycięstwo Polaków

ZAKSA Kędzierzyn Koźle musiała wyjechać aż na Syberię, by zmierzyć się z mistrzem Rosji, drużyną Kuzbassu Kemerowo. Polacy wiedzieli, że czeka ich bardzo trudne wyzwanie, bo liga rosyjska stoi na porównywalnym poziomie do naszych rozgrywek, jednak po zakończeniu spotkania można cieszyć się z korzystnego rozstrzygnięcia, które na ten moment premiuje awansem nasz zespół.

Zwycięstwo rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku, w którym skuteczniejsi byli właśnie zawodnicy z Kędzierzyna. Wygrana 3:2 nie jest jeszcze zapewnieniem awansu, ale na ten moment to właśnie siatkarze z Polski mają cenną zaliczkę, z którą przystąpią do spotkania rewanżowego.

Z ostatniej chwili: mecz Polaków w Lidze Mistrzów odwołany. Władze podjęły ostateczną decyzjęZ ostatniej chwili: mecz Polaków w Lidze Mistrzów odwołany. Władze podjęły ostateczną decyzjęCzytaj dalej

Siatkówka. Polacy pokonali Kuzbass Kemerowo

Pojawiły się dziś również informacje na temat meczu Itasu Trentino z Jastrzębskim Węglem, który został odwołany. Wszystko ma związek z apelem polskiej drużyny, która nie zamierza jechać do Włoch podczas epidemii koronawirusa. Poważne zagrożenie doprowadziło do odwołania meczu europejskich pucharów, który został przeniesiony na inny termin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News