Reprezentacja Polski siatkarki
.
Autor Piotr Bernaciak - 6 Listopada 2019

Bunt w reprezentacji Polski. Największe gwiazdy żądają natychmiastowego zwolnienia trenera

Siatkówka w kobiecym wydaniu przeżywa pewien kryzys. Największe gwiazdy stwierdziły, że nie mają zamiaru dłużej współpracować z obecnym trenerem. Dowiadujemy się, że doszło do buntu i patowej sytuacji, z której trudno będzie wyjść.

Siatkówka kobiet w Polsce cieszy się sporą popularnością, ale w drużynie narodowej dzieje się bardzo źle. Choć z zewnątrz wszystko wygląda całkiem przyzwoicie, to tak naprawdę w zespole panuje grobowa atmosfera. Dowiadujemy się, że największe gwiazdy drużyny wszczęły bunt i domagają się natychmiastowego pożegnania ze szkoleniowcem. Związek musi natychmiast zareagować na ich żądania.

Nie wiadomo jeszcze, jak zostanie rozwiązana ta nietypowa sytuacja, bo mecze kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich rozpocząć się mają już niebawem. Okazuje się jednak, że siatkarki nie mają zamiaru do nich przystępować w sytuacji, gdy zespół prowadzi obecny trener. Zanosi się na to, że czekają nas spore zmiany, które mogą zostać zwyczajnie wymuszone przez zawodniczki.

Głośna afera w Napoli. Milik i Zieliński są zamieszani, klub chce pozwać piłkarzyGłośna afera w Napoli. Milik i Zieliński są zamieszani, klub chce pozwać piłkarzyCzytaj dalej

Reprezentacja Polski w kobiecej siatkówce ma ogromny problem

Gwiazdom nie podoba się ponoć to, że trener Jacek Nawrocki obdarzył ogromnym zaufaniem Magdalenę Stysiak. Młoda siatkarka jest wschodzącą gwiazdą tej dyscypliny i na całym świecie mówi się o jej wielkim talencie, jednak bardziej doświadczone zawodniczki twierdzą, że Stysiak nie zasłużyła sobie jeszcze na to, by grać w kadrze na takim poziomie.

Wieloletnie reprezentantki domagają się, by Jacek Nawrocki natychmiast pożegnał się z posadą w związku z tym, że foruje jedną zawodniczkę, a pozostałe spycha rzekomo na margines. Nie wiemy, jak wygląda sytuacja wewnątrz reprezentacji, lecz pojawienie się takich informacji na pewno nie służy atmosferze w drużynie narodowej. Zapowiada się bardzo głośny konflikt.

Zawodniczki wysłały już ponoć pismo do PZPS, w którym informują o faworyzowaniu Magdaleny Stysiak. Nie wiadomo, jak na to wszystko zareaguje związek. Wszystko wyjaśni się zapewne w ciągu najbliższych tygodni.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News