Siatkówka szpital zbiórka
Pixabay - 1662222
Autor Piotr Bernaciak - 7 Lutego 2020

Pilny apel żony polskiego trenera. Ich syn jest bardzo poważnie chory, potrzebna jest pomoc

Siatkówka należy do najpopularniejszych sportów. Czasami jednak rywalizacja sportowa schodzi na dalszy plan, gdy najważniejsza jest walka o ludzkie życie. W obliczu strasznego wydarzenia ludzie z potrafią zjednoczyć się w słusznym celu.

Siatkówka cieszy się ogromną popularnością, a dzięki rozgłosowi, jaki towarzyszy dyscyplinie, można niejednokrotnie uzyskać ludzką pomoc w ważnej sprawie. Niewykluczone, że stanie się tak tym razem. Usłyszeliśmy dramatyczny apel ze strony żony jednego z polskich trenerów. Zdecydowała się ona na poproszenie o pomoc internautów, którzy niejednokrotnie są kibicami.

W sieci znajduje się zbiórka, która może pozwolić zebrać pieniądze na operację małego chłopca. Jedynie szybkie zebranie funduszy da małemu Olafowi szansę na to, by całkowicie pozbyć się okrutnej choroby. W internecie pojawiły się słowa skierowane bezpośrednio do internautów.

Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożoneWażna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożoneCzytaj dalej

Siatkówka cieszy się wielką popularnością

Żona trenera MKS-u Będzin postanowiła zamieścić w internecie ogłoszenie wraz ze zbiórką na rzecz chorego Olafa. Mały chłopiec przyszedł na świat w listopadzie i przeszedł już pierwszą operację wady serca, ale to za mało. Potrzebny jest drugi zabieg, który może zostać przeprowadzony w niemieckim Munster. By się to udało, potrzebne jest jednak ponad 100 tysięcy złotych.

- Ta operacja musi się odbyć, by Olaf mógł rosnąć i rozwijać się jak inne dzieci. By śmierć nie szła za nami krok w krok. Byśmy nie bali się o każdy nadchodzący dzień, miesiąc, rok… - napisała w dramatycznym wpisie żona Emila Siewiorka, mama małego Olafa.

Siatkówka może pomóc w zyskaniu rozgłosu

- Błagam, pomóżcie mi ratować Olafka! Już raz pokazaliście ogromną siłę, która drzemie w ludziach o dobrych sercach. Zapewniliście mojemu dziecku bezpieczeństwo od pierwszych minut życia, kiedy walczyliśmy o wszystko. Teraz znów rozpoczynamy batalię, bo nieleczona, skomplikowana wada serca, to wyrok śmierci - dodała Izabela Siewiorek.

Część kwoty udało się już zebrać, jednak to wciąż za mało, by cieszyć się z sukcesu. Zbiórkę znaleźć można w tym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  2. Mistrz świata nie wystąpi w Willingen. Pokonała go nagła choroba
  3. Wyjaśniła się przyszłość Roberta Kubicy. BMW ogłosiło swój skład
  4. Gwiazda Fame MMA zawalczy z zawodowym fighterem. "Będzie gorąco"
  5. Niedawno grali w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Teraz są na skraju upadku
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News