siatkówka
youtube.com/ SlowTV Relax&Background
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Kwietnia 2020

Polska siatkarka w żałobie. "Dzisiaj tracimy jednego z członków rodziny"

Siatkówka we Włoszech pogrążyła się dzisiaj w żałobie. Jeden z czołowych klubów tamtejszej Serie A starcił jedną z najbardziej kultowych postaci, która była związana z klubem reprezentantki Polski. Tak smutne informacje dotarły do Polski, a cała drużyna naszej reprezentantki pogrążyła się w żałobie.

Siatkówka na świecie jest obecnie zawieszona z powodu epidemii koronawirusa. Dzisiaj świat siatkówki obiegła wyjątkowo smutna informacja z klubu reprezentantki Polski. Jedna z najbardziej kultowych postaci klubu przegrała walkę z koronawirusem. O śmierci poinformowały władze klubu, jak też sama reprezentantka kraju, która nie może ukryć żalu po śmierci mężczyzny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina
Mistrz świata w piłkę nożną chory na koronawirusa. Grał przeciwko Polakom, informacja z ostatniej chwiliMistrz świata w piłkę nożną chory na koronawirusa. Grał przeciwko Polakom, informacja z ostatniej chwiliCzytaj dalej

Siatkówka. Kultowa postać włoskiej Serie A nie żyje

Osobą, która dzisiaj zmarła jest Paolo Sartori, znany w środowisku kibicowskim jako najwierniejszy i najbardziej oddany kibic klubu Imoco Volley Conegliano, w którym występuje gwiazda reprezentacji Polski w siatkówkę, Joanna Wołosz. Drużyna, której Polka jest kapitanką opublikowała na swoich mediach społecznościowych specjalne oświadczenie.

- Dzisiaj tracimy jednego z członków rodziny... drogiego przyjaciela, bliskiego krewnego, filar Imoco Volley, który przez te 8 lat zawsze sprawiał, że czuliśmy jego miłość. Nigdy nie opuścił meczu swoich ukochanych Panter. Był niestrudzonym organizatorem dopingu i podróży z Włoch do Chin. (...) Zawsze przewodził naszym fanom, dedykujemy mu wszystkie tegoroczne zwycięstwa, chcemy pamiętać o nim, jak o mistrzu świata. Dzisiaj jest najsmutniejszy dzień w naszej społeczności. Możemy tylko dołączyć się do najszczerszych i serdecznych kondolencji dla rodziny Sartori. - czytamy w kondolencjach opublikowanych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Adam Małysz nie jest katolikiem. Święta Wielkanocy spędza w zadziwiający sposób (FOTO)Adam Małysz nie jest katolikiem. Święta Wielkanocy spędza w zadziwiający sposób (FOTO)Czytaj dalej

Joanna Wołosz wspomina zmarłego

Informacja o śmierci Sartori nie omineła Joanny Wołosz. Kapitan klubu Imoco Volley Conegliano bardzo cierpi z powodu straty, o czym dała znać na swoich mediach społecznościowych. Polka użyła kilku, ale niezwykle wzruszających słów.

- Na zawsze pozostaniesz w moim sercu - napisała Wołosz na swoim Instastories.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Oficjalnie: trener Zielińskiego zabrał głos ws. transferu. Nie pozostawił żadnych wątpliwości
  4. Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceni
  5. Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza Barcelony
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Źródło: Transfery.info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News