Siatkówka
Instagram.com/joca2
Autor Piotr Mika - 15 Lipca 2020

Piękna siatkarka wraca na polskie parkiety. Fani jej gry i urody już nie mogą się doczekać (FOTO)

Siatkówka w Polsce stoi na wysokim poziomie zarówno w rozgrywkach męskich jak i żeńskich. Nic więc dziwnego, że polskie zespoły wzmacniają najlepsze siatkarki świata. Jedna z nich, która grała już w naszym kraju, postanowiła wrócić co z pewnością ucieszy fanów z dwóch względów - zawodniczka ta jest bowiem jedną z najlepszych na świecie, a do tego zniewala swoją urodą.

Siatkówka to jeden z popularniejszych sportów w naszym kraju, a takie zawodniczki jak Jovana Brakocević Canzian z pewnością przyciągną kolejnych fanów tej dyscypliny. Serbka czarowała Polaków swoją grą i urodą już wcześniej, grając w zespole Grot Budowlani Łódź. Teraz wraca by znów zdobywać punkty, jednak już dla innej drużyny - Grupy Azoty Chemika Police.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyPoważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyCzytaj dalej

Siatkówka. Jovana Brakocević wraca do Polski

Nie ma wątpliwości, że 32-letnia siatkarka znów podniesie poziom w naszej lidze. Takie głosy mogliśmy słyszeć jak dwa lata temu przychodziła do Grot Budowlanych Łódź i tak samo będzie teraz w Chemiku Police. Mimo, że w Polsce Brakocević spędziła tylko rok, to dała się poznać jako wyśmienita zawodniczka - w tym czasie zdobyła 639 punktów i dziewięciokrotnie zostawała najlepszą zawodniczką meczu.

Siatkówka

Zawodniczka jako jeden z powodów powrotu do Polski podała niezwykle żywiołowo reagującą publiczność, jaka przychodzi na mecze siatkówki w Polsce - Po pierwsze, niezwykle pobudzająca jest ekspresja kibiców. Lubię czuć, że gram dla kogoś, że komuś zależy na wynikach zespołu, pasjonuje go to i przeżywa mecz razem z siatkarkami - mówiła cytowana przez "WP Sportowe Fakty" Jovana Brakocević.

Piątek w Polonii Warszawa. Transferowy hit Czarnych KoszulPiątek w Polonii Warszawa. Transferowy hit Czarnych KoszulCzytaj dalej

Serbska siatkarka czaruje nie tylko grą

Trudno ukryć, że fani podziwiają nie tylko świetną grę 32-letniej zawodniczki, ale także jej nieprzeciętną urodę. Sama Brakocević chętnie bierze udział w odważnych sesjach zdjęciowych oraz sama publikuje dużo zdjęć. Wraz z koleżankami z Grot Budowlanych wzięła również udział w sesji zdjęciowej do kalendarza na 2019 rok. Kibice z pewnością stęskinili się za wybitną, piękną siatkarką.

Siatkówka

Siatkówka

Jovana Brakocević Canzian w swoim siatkarskim CV ma niezliczoną ilość tytułów oraz medali. Z reprezentacją Serbii zdobyła olimpijskie srebro oraz wielokrotnie medale mistrzostw świata oraz Europy. W karierze klubowej natomiast może pochwalić się tytułami mistrzowskimi Serbii, Turcji, Włoch czy Rumunii, a w 2013 roku w barwach Vakifbank Stambuł sięgnęła po złoty medal Ligi Mistrzyń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister finansów zgadza się na nowy podatek. Ujawnił już nawet, kiedy opłata wejdzie w życie
  2. Spadkobierca Concorde'a nadchodzi. Ma osiągać prędkość prawie 3000 km/h
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News