Siatkówka Polska Ukraina
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 19 Września 2019

Cała Polska podaje dalej podziękowania dla naszych siatkarzy! Właśnie wygrali grupę na Euro!

Siatkówka w naszym kraju należy do dyscyplin, które cieszą się z największych sukcesów. Nasi zawodnicy osiągnęli kolejny wielki sukces, wygrywając grupę na Euro. Z całego kraju docierają do nich gratulacje oraz podziękowania.

Siatkówka należy do najpopularniejszych dyscyplin w kraju, na co wpływ mają nie tylko liczne mecze rozgrywane między Polakami na poziomie amatorskim, ale także liczne sukcesy reprezentacji. Nasza drużyna może być uznawana za najlepszą na świecie, bo udało jej się dwa razy z rzędu wygrać mistrzostwa świata. W związku z tym triumf na Euro 2019 wydawał się być obowiązkiem.

Nie wiemy, jak potoczą się losy naszej drużyny w fazie play-off, natomiast faza grupowa wyglądała w wykonaniu zawodników Vitala Heynena perfekcyjnie. Siatkarze wykorzystywali każdy najmniejszy błąd rywali i zdołali wygrać 3:0. Z tego powodu z całego kraju do Holandii, gdzie rozgrywany był mecz, docierają głośne gratulacje i podziękowania za tak wspaniałe mecze.

Reprezentant Polski właśnie został wyrzucony z klubu na bruk. Jest alkoholikiemReprezentant Polski właśnie został wyrzucony z klubu na bruk. Jest alkoholikiemCzytaj dalej

Siatkówka przynosi nam wiele triumfów

W naszym zespole trudno było doszukać się jakichkolwiek błędów. Każdy z zawodników radził sobie bardzo dobrze, w związku z czym drużynie zdecydowanie nie należy się krytyka. Warto docenić każdego z siatkarzy, którzy wystąpił dziś na parkiecie. Zawodnicy z Ukrainy nie mieli żadnych szans w starciu z dwukrotnymi mistrzami świata, przegrywając aż 0:3.

Polacy wygrali pierwszego seta do 17, drugiego do 16, a ostatniego do 15. W związku z tym trudno nie chwalić siatkarzy prowadzonych przez Heynena. Teraz rozpocznie się dla nich faza play-off. Pozostaje nam liczyć, że tam również uda nam się zaliczyć kolejne zwycięstwa i efektownie pokonywać kolejnych rywali na drodze do ostatecznego zwycięstwa w europejskim czempionacie.

POLACY, DZIĘKUJEMY!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News