siatkówka
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Marca 2020

Sensacyjny transfer legendy reprezentacji Polski. Takiego scenariusza nie spodziewał się nikt

Siatkówka w Polsce będzie świadkiem sensacyjnego transferu. Jedna z legend reprezentacji Polski, która od lat reprezentuje barwy Skry Bełchatów, zdecydował się na zmianę barw. Jego decyzja o zmianie klubu spotkała się ze zdumieniem całego środowiska i wszyscy kibice zachodzą w głowę, gdzie będzie grał utytułowany Polak.

Siatkówka w naszym kraju nie była jeszcze świadkiem aż tak spektakularnego transferu. Siatkarz, który od lat reprezentował barwy Skry Bełchatów i dołożył się do wielu sukcesów zespołu na polu krajowym i międzynarodowym, powiedział, że bieżący sezon jest jego ostatnim w barwach klubu z Bełchatowa. Tym samym zawodnik rozwiał wątpliwości na temat kontynuowania swojej kariery.

DZISIAJ GRZEJE:
1. PILNE: Nie żyje b. legendarny prezes Realu Madryt. Zabił go koronawirus
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Szczepionka na koronawirusa będzie już niebawem? Właściciel Hoffenheim podał radosną nowinę, znamy datęSzczepionka na koronawirusa będzie już niebawem? Właściciel Hoffenheim podał radosną nowinę, znamy datęCzytaj dalej

Siatkówka. Legenda reprezentacji Polski odchodzi z Bełchatowa

Osobą, która zdecydowała się na deklarację opuszczenia drużyny jest Mariusz Wlazły. Siatkarz, który w swojej karierze ma tytuły Mistrza Polski, zdobywcy krajowego pucharu, a także mistrzostwo świata z reprezentacją Polski powiedział, że już za kilka miesięcy opuści swoją ukochaną drużynę.

- Aktualnie jest pewne to, że to był mój ostatni sezon w PGE Skrze Bełchatów. Szkoda, że w takich warunkach i okolicznościach, ale nic na to nie poradzimy. Sytuacja jest trudna dla nas wszystkich - powiedział Mariusz Wlazły.

Reprezentant Polski był w centrum trzęsienia ziemi. Poruszające wyznanie. Reprezentant Polski był w centrum trzęsienia ziemi. Poruszające wyznanie. "Myślałem, ze to koniec świata"Czytaj dalej

Wiemy, co dalej z karierą Wlazłego

Mimo że Mariusz Wlazły odchodzi ze Skry, to nie oznacza to końca jego kariery. Zawodnik przekonuje, że będzie jeszcze grał w "innym polskim klubie". Nazwa drużyny, z którą porozumiał się Wlazły pozostaje jednak niewiadomą, która zostanie rozwiązana dopiero po sezonie ligowym. Wiadomo jednak, że w grę wchodzą dwa kluby PlusLigi.

- Powiem szczerze, że od kilku sezonu zarząd PGE Skry szuka kogoś, kto będzie mógł mnie zastąpić. Odbyłem rozmowę z prezesem Konradem Piechockim, który zaproponował imprezę pożegnalną, która miała być powiązana z tegorocznym 90-leciem klubu. Musiałem odmówić. Mam nadzieję, że kibice nie będą mi mieli tego za złe - zdradził kapitan PGE Skry Bełchatów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News