Siatkówka
Pixabay
Autor Piotr Mika - 24 Sierpnia 2020

Nie żyje legenda polskiej siatkówki. Był znanym zawodnikiem, doprowadził swój klub do wielkich sukcesów

Siatkówka musi się zmierzyć z kolejną stratą. Dziś dotarła do nas informacja o śmierci jednego z zasłużonych polskich zawodników i działaczy polskiej piłki siatkowej. Jako siatkarz doprowadził swój zespół do licznych sukcesów, później przez długie lata pracował na wielu stanowiskach w strukturach innego klubu rodzinnego miasta.

Siatkówka straciła legendarną postać, po której BKS-ie Stali Bielsko-Biała na długo pozostanie pustka. W wieku zaledwie 54 lat odszedł bowiem Arkadiusz Jasek, w przeszłości zawodnik BBTS Bielsko-Biała, a od wielu lat działacz w BKS-u.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gatunek owada zabójcy zadomowi się w Polsce na dobre? Powikłania po ugryzieniu są niewyobrażalne, eksperci zabrali głos
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. TVN przekazał pilny alarm, decyzja zapadła nagle. Zagrożenie zdrowia i życia
Łzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zadedykował zwycięstwo zmarłemu ojcuŁzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zadedykował zwycięstwo zmarłemu ojcuCzytaj dalej

Siatkówka. Nie żyje "człowiek-instytucja" Stali Bielsko-Biała

Arkadiusz Jasek przez lata był zawodnikiem BBTS-u Bielsko Biała i walnie przyczynił się do sukcesów tego zespołu. W 1992 roku pomógł w awansie do siatkarskiej elity w Polsce, by sezon później zająć z BBTS-em wysokie 3. miejsce. Kolejny rok również był udany dla Jaska i jego zespołu, ponieważ razem z nim sięgnął po Puchar Polski pokonują w finale AZS Częstochowa.

Po zakończeniu kariery zawodniczej związał się jednak z BKS-em Stalą Bielsko Biała. W Stali pełnił przeróżne funkcje - był drugim trenerem, asystentem trenera jak również kierownikiem drużyny oraz kierownikiem grup młodzieżowych Stali. W 2010 roku został powołany na stanowisko Dyrektora ds. sportowych BKS-u, a jego obowiązkami było m.in. polepszanie wyników sportowych, koordynacja spraw medycznych czy rozwój infrastruktury. Stąd wzięło się określenie "człowiek-instytucja" opisujące Jaska.

Znany polski bramkarz usłyszy zarzuty. Może trafić do więzienia, jego kariera stanęła pod znakiem zapytaniaZnany polski bramkarz usłyszy zarzuty. Może trafić do więzienia, jego kariera stanęła pod znakiem zapytaniaCzytaj dalej

BKS żegna legendarnego działacza

Arkadiusz Jasek zmarł w wieku zaledwie 54 lat. Klub w którym spędzuł ponad 20 lat życia złożył kondolencje rodzinie zmarłego. - Rodzinie społeczność bialskiej Stali składa szczere kondolencje oraz wyrazy współczucia. - możemy przeczytać w komunikacie BKS-u Stali Bielsko-Biała.

Źródło bks.bielsko.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paragon za litr jagód albo kilogram ziemniaków sprzedawanych przy drodze. Obowiązek nie obejmie jednak każdego
  2. Naukowcy odkryli nowe ognisko promieniowania w Czarnobylu. Niezwykle niebezpieczne zjawisko
  3. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)
  4. Dawid Kubacki zdeklasował rywali podczas dzisiejszego konkursu. Trzech Polaków na podium, niewyobrażalny sukces
  5. Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News