siatkówka
instagram.com/wilfredoleon
Autor Mateusz Wysokiński - 27 Stycznia 2020

Polski siatkarz przerywa milczenie w sprawie swojej przyszłości. "Tego właśnie chciałem"

Siatkówka jest bez wątpienia jednym z polskich sportów narodowych. Siatkarze przynoszą dużo emocji polskim kibicom, a sama reprezentacja jest uważana za poważnego faworyta do medalu olimpijskiego w Tokio. Jeden z członków drużyny narodowej zdradził, jak widzi swoją przyszłość. Ta wiadomość jest bardzo dobrą wieścią dla wszystkich miłośników siatki w Polsce.

Siatkówka już latem będzie na ustach wszystkich kibiców w Polsce. Polscy siatkarze, którzy wymieniani są do grona faworytów turnieju olimpijskiego w Tokio, szlifują swoją formę w klubach i jak na razie robią to bardzo dobrze. Zewsząd płyną informacje o dobrej dyspozycji Bartosza Kurka we włoskiej Serie A1, ale także inny gwiazdor kadry radzi sobie na Półwyspie Apenińskim bardzo dobrze. Gracz, który stał się prawdziwą gwiazdą swojej drużyny i reprezentacji Polski, wyjawił, jakie ma plany na przyszłość. Ta informacja była wyczekiwana przez wszystkich miłośników siatki w Polsce.

TVP uczci pamięć Kobego Bryanta. Piękny gest władz telewizjiTVP uczci pamięć Kobego Bryanta. Piękny gest władz telewizjiCzytaj dalej

Siatkówka. Reprezentant Polski o swojej przyszłości

Zawodnikiem, który zdecydował się poruszyć temat swojej przyszłości jest Wilfredo Leon. Naturalizowany Kubańczyk jest jedną z największych gwiazd siatkówki na świecie, a nasza kadra już nie raz przekonała się, jaki potencjał drzemie w zawodniku. Siatkarz Perugii stał się prawdziwym gwiazdorem ligi włoskiej, stąd też klub zdecydował się na przedłużenie z nim umowy. Ta wiadomość jest wspaniała dla kibiców kadry, ponieważ zawodnik cały czas szlifuje swoją formę we Włoszech, co przekłada się na niezwykłe wyniki w reprezentacji Polski.

- Jestem bardzo szczęśliwy. Możemy oficjalnie potwierdzić, że będę siatkarzem Perugii przez kolejne dwa sezony. Tego właśnie chciałem. Dziękuję klubowi. Moja przygoda z Perugią trwa. - powiedział Leon w wywiadzie z włoskimi mediami.

Polak był rozchwytywany

Wilfredo Leon, który rozgrywa niesamowicie dobry sezon w barwach Perugii, był rozchwytywany przez wiele, największych europejskich klubów. Siatkarza próbowali skusić działacze Zenita Sankt Petersburg, którzy oferowali wielkie pieniądze zawodnikowi. Polak jednak czuje się bardzo dobrze we Włoszech i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie zmienił swoje otoczenie.

Takie docenienie polskiego siatkarza może podobać się kibicom, którzy liczą na to, że dobra forma klubowa przełoży się na reprezentacyjną. Najbliższym sprawdzianem Leona i całej kadry będą igrzyska olimpijskie, a kibice już zacierają ręce i myślą o wielkim sukcesie reprezentacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zidentyfikowano ciała ofiar wypadku helikoptera Bryanta. Potwierdziły się kolejne przykre informacje
  2. Marcin Gortat zabrał głos na temat Koby'ego Bryanta. Wzruszające słowa Polaka
  3. Legia Warszawa pobiła transferowy rekord Ekstraklasy. Znamy szczegóły transakcji
  4. Michael Jordan wydał oświadczenie ws. śmierci Bryanta. "Słowa nie mogą opisać moich uczuć"
  5. Wielkie wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego. Polak znów wśród najlepszych, prawdziwa klasa
  6. Dawid Kubacki zdradził, co zrobi za pieniądze od premiera. Odpowiedź powala, ale komentarz Kamila Stocha zwrócił uwagę wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News