Siatkówka
Youtube
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Marca 2020

Polski siatkarz wybrał się do sklepu we Włoszech. Nie mógł uwierzyć własnym oczom

Siatkówka tak jak inne dyscypliny sportu ma przymusową przerwę od rozgrywania jakichkolwiek meczów. W Polsce zapadła już decyzja o zakończeniu sezonu wśród siatkarek, a rozgrywki panów zostały anulowane. We Włoszech, gdzie występuje kilku naszych reprezentantów decyzji o dalszej grze wciąż brak, ale zawodnicy muszą jakoś funkcjonować. Polski zawodnik występujący w Modenie, jest zszokowany, jak wygląda rzeczywistość na Półwyspie Apenińskim w czasie epidemii.

Siatkówka była jedną z pierwszych dyscyplin, w rozgrywkach której wprowadzono środek zapobiegawczy na wypadek epidemii w postaci zawieszenia rozgrywek. Na taki krok zdecydowano się szybko we Włoszech, które stały się ogniskiem zachorowań na koronawirusa w Europie. Sytuacja po kilku tygodniach wciąż się pogarsza, a zawodnicy, między innymi reprezentanci Polski, czekając na decyzję o kontynuacji sezonu, starają się jakoś funkcjonować w czasie zagrożenia epidemicznego.

DZISIAJ GRZEJE:

     1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
     2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof PiątekPolacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof PiątekCzytaj dalej


Siatkówka czeka na rozwój sytuacji epidemicznej. Zawodnicy starają się żyć normalnie

Władze siatkarskiej ligi we Włoszech nie zdecydowały jeszcze co z ewentualnym dokończeniem rozgrywek. Przerwa spowodowana przez rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa miałą potrwać pierwotnie do końca marca, jednak wiadomo już, że zawodnicy nie powrócą na parkiety z początkiem kwietnia. Sytuacja we Włoszech cały czas się pogarsza, a normalne funkcjonowanie ludzi jest utrudnione. We włoskich klubach gra kilku naszych rodaków, między innymi Bartosz Bednorz, który reprezentuje barwy Azimut Modeny. Polak w swojej relacji w serwisie Instagram podzielił się szokującą relacją z życia w czasie kwarantanny.

Poznaliśmy szczegóły kontraktu Zielińskiego. Ogromna podwyżka i kwota odstępnegoPoznaliśmy szczegóły kontraktu Zielińskiego. Ogromna podwyżka i kwota odstępnegoCzytaj dalej


Polski siatkarz pokazał, jak wygląda życie we Włoszech dotkniętych epidemią. Szokująca relacja

Bednorz mimo izolacji, tak jak miliony ludzi, zmuszony jest co jakiś czas do opuszczenia swojego domu i wybrania się po zaopatrzenie niezbędne do życia. Polak wybrał się do jednego z większych włoskich sklepów Coop, by zgromadzić zapasy na kolejne dni przymusowej kwarantanny. Siatkarz założył specjalną maskę ochronną i ruszył do marketu na obrzeżach miasta. Widok, jaki zastał na miejscu wprawił go w osłupienie.

- To już jest lekka przesada. Patrzcie jaka kolejka - powiedział podczas nagrania opublikowanego na InstaStories.

Jego oczom ukazały się monstrualne kolejki oczekujących na wejście na teren sklepu. Włosi zachowywali 1,5-metrowe odstępy między sobą, zachowująć środki ostrożności. Nieopodal znajdował się inny sklep, gdzie sytuacja wyglądała identycznie. Mamy nadzieję, że przyjmujący Modeny ostatecznie nie czekał zbyt długo na zrobienie niezbędnych zakupów i bezpiecznie wrócił do swojego mieszkania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Dwaj kierowcy zakleszczeni, jeden nie żyje
  3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
  5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News