siatkówka
instagram.com/fabiandrzyzga
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Marca 2020

Wielki sukces polskiego siatkarza. Został mistrzem kraju w niecodziennych okolicznościach

Siatkówka, podobnie jak inne dyscypliny na świecie przeżywa kryzys z powodu epidemii koronawirusa. Coraz więcej lig poddaje się w obliczu epidemii i zawiesza rozgrywki, a sami siatkarze dostają polecenia, aby siedzieć w domu i trenować indywidualnie. Dzisiaj jeden z reprezentantów Polski dostał radosną informację mówiącą o tym, że został mistrzem kraju. A to wszystko przez komunikat zarządu ligi, który ogłosił przerwanie sezonu.

Siatkówka w całej Europie jest świadkiem wielkiego kryzysu w związku z pojawieniem się epidemii koronawirusa. Praktycznie wszystkie rozgrywki w piłkę siatkową zostały zatrzymane, a reprezentanci Polski, którzy chcieli walczyć w Tokio o złoty medal olimpijski, będą musieli poczekać cały rok. Jednak nawet w tak opłakanej sytuacji można znaleźć dobre informacje. Dzisiaj jeden z reprezentantów Polski został koronowany na mistrza kraju, a wszystko dzięki komunikatowi władz ligi, w której Polak występuje.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
 2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy</li
  Adam Małysz przekazał najgorszą informację dla kibiców skoków. Przyszłość dyscypliny maluje się w czarnych barwachAdam Małysz przekazał najgorszą informację dla kibiców skoków. Przyszłość dyscypliny maluje się w czarnych barwachCzytaj dalej

  Siatkówka. Polak mistrzem kraju

  Wielkie szczęście dotknęło dzisiaj ekipę Lokomotiwa Nowosybirsk, w którym występuje Fabian Drzyzga. Władze rosyjskiej federacji siatkarskiej, które przez bardzo długi czas wstrzymywały się z zawieszeniem rozgrywek o mistrzostwo Rosji, podjęły dzisiaj decyzję, że sezon należy zakończyć i to właśnie drużyna Drzyzgi może koronować się na mistrzów kraju.

  Forma Lokomitiwu Nowosybirsk w tym sezonie była wręcz nie do opisania. Rosyjski klub wygrał 16 z 19 spotkań rundy zasadniczej i pozostawił w tyle tak utytułowane ekipy, jak i Zenit Kazań, który zajął drugie miejsce. Na trzecim miejscu na podium znalazł się Kusbass Kemerowo.

  Legendarny piłkarz odpowiedział na pytanie, czy Messi jest lepszy od Ronaldo. Ta wypowiedź podzieliła kibicówLegendarny piłkarz odpowiedział na pytanie, czy Messi jest lepszy od Ronaldo. Ta wypowiedź podzieliła kibicówCzytaj dalej

  Głosowanie nad zakończeniem ligi przebiegło praktycznie jednomyślnie

  Aby dokończyć rozgrywki rosyjskiej ligi, władze siatkarskiej federacji zarządziły zebranie z udziałem każdego z przedstawicieli klubów. 13 z 14 klubów zagłosowało za zakończeniem rozgrywek, jednak do wiadomości publicznej nie przekazano, który klub nie chciał podpisać tej uchwały.

  Inną kwestią poruszaną na zebraniu była możliwość rozegrania spotkań, w których wziąć udział miały pierwsze sześć klubów z ligowej tabeli, jednak ten pomysł nie znalazł uznania wśród działaczy.

  ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: fala powtórnych zakażeń w Chinach. W Wuhan ozdrowionym pacjentom miały wyjść pozytywne wyniki testów
  2. Droga krzyżowa w czasie pandemii, na ulicy kilkadziesiąt osób. Mieszkańcy oburzeni
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Poszli na imprezę rodzinną i dostali mandaty. Wszystko w restauracji w centrum miasta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News